2023. gada jaunumi

26.09.2023.

NOTIKS BĒRNU ALERGOLOĢES SEMINĀRS VECĀKIEM

Pirmdien, 23. oktobrī, plkst. 18.00, poliklīnikas konferenču zālē notiks bērnu alergoloģes Kristinas Amosovas seminārs bērnu vecākiem "Par ko mums stāsta izsitumi?".
22.09.2023.

AUTOMAŠĪNU STĀVLAUKUMĀ IERĪKOTA VIDEONOVĒROŠANA

Lai novērstu pretlikumīgas darbības, tostarp sveša īpašuma bojāšanu, Ventspils poliklīnikas automašīnu stāvlaukumā ierīkota videonovērošana.
21.09.2023.

NOTIKS BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMI AR MASAS ANALIZATORU

No 26. septembra līdz 31. oktobrim notiks bezmaksas izmeklējumi ar ķermeņa masas analizatoru. Pašlaik pieraksts ir aizpildīts, paldies par atsaucību!
11.09.2023.

21. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

Ceturtdien, 21. septembrī, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons.
05.09.2023.

29. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

Pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu alergoloģe Laine Bormane. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai 29. septembrī.
28.08.2023.

KOLEKTĪVAM PIEVIENOJUSIES FIZIOTERAPEITE LAURA KUPČA

Ventspils poliklīnikas speciālistu komandai pievienojusies fizioterapeite Laura Kupča. Viņasprāt, strādājot ar pacientu, ir būtiski ne tikai palīdzēt atveseļoties un uzlabot fizisko formu, bet arī iemācīt izprast savu ķermeni.
23.08.2023.

FIZIOTERAPIJA – IESPĒJA UZLABOT DZĪVES KVALITĀTI

Ventspils poliklīnikā izveidotas divas fizioterapijas zāles, kurās pašlaik darbojas trīs fizioterapeiti – Agneta Liepājniece, Jeļena Vedeņapina un Kristaps Gražinskis, bet jau septembrī komandu papildinās arī fizioterapeite Laura Kupča.
15.08.2023.

8. SEPTEMBRĪ PIEŅEMS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Ventspils poliklīnikā pacientus pieņem sertificēta tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Speciāliste sniedz konsultācijas, kā arī veic gaitas un stājas analīzi. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai piektdien, 8. septembrī.
1 2 3 4 5 6 / 10