2021. gada jaunumi

27.12.2021.

17.01. KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

17. janvārī būs pieejamas alergologa konsultācijas pieaugušajiem – pieņems alergoloģe Īrisa Tereško.
20.12.2021.

DECEMBRA NOGALES IZMAIŅAS DARBALAIKĀ

Diena pirms Ziemassvētkiem un Vecgada vakara poliklīnikai un doktorātam būs saīsināta, bet svētku brīvdienās abas ārstniecības iestādes nestrādās.
15.12.2021.

27.01. KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

Ceturtdien, 27. janvārī pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags.
09.12.2021.

27.01. KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

Ceturtdien, 27. janvārī, pie mums pacientus atkal konsultēs Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons.
26.11.2021.

17.12. PIEŅEMS TEHNISKAIS ORTOPĒDS HRAPUNOVS

17. decembrī izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs SIA “Tehniskā ortopēdija” speciālists Roberts Hrapunovs. Lai pierakstītos uz konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar SIA “Tehniskā ortopēdija”.
17.11.2021.

30.11. KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

30. novembrī pie mums konsultēs bērnu alergoloģe Kristina Amosova. Ārste konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi un citos gadījumos.
16.11.2021.

DARBU SĀKUSI PODOLOĢE DINA KVIESE

Ventspils poliklīnikas Pēdu aprūpes kabinetā šomēnes darbu sākusi sertificēta podoloģe jeb ārstnieciskās pēdu aprūpes speciāliste Dina Kviese. Pieejami gan valsts apmaksāti pakalpojumi pacientiem ar cukura diabētu, gan maksas pakalpojumi.
08.11.2021.

IZMAIŅAS POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKĀ

Latvijas valsts svētku laikā ieviestas izmaiņas Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā.
1 2