2022. gada jaunumi

26.05.2022.

POLIKLĪNIKAS LABORATORIJA STRĀDĀ KATRU DARBADIENU NO PLKST. 8.00 LĪDZ 14.00

Ventspils poliklīnikā pacientus katru darbadienu apkalpo arī laboratorija. Tā atrodas ēkas otrajā stāvā un piedāvā plašu analīžu klāstu, tostarp daļu analīžu veic poliklīnikas laboratorijā, bet daļu – sadarbojoties ar citām akreditētām medicīnas laboratorijām pilsētā.
23.05.2022.

TURPINĀM ATTĪSTĪT KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTU

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” 18. maijā noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par jauna, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīta projekta īstenošanu. Līdz šī gada beigām paredzēts veikt telpu atjaunošanas darbus divu ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas ielas doktorātā.
19.05.2022.

PĒDU APRŪPES KABINETĀ VAR SAŅEMT ARĪ PROFILAKTISKU APRŪPI

Ventspils poliklīnikas Pēdu aprūpes kabineta apmeklējums var būt noderīgs ne tikai tad, ja radušās kādas sūdzības, bet arī profilakses nolūkos. Piemēram, lai saņemtu ieteikumus pēdu kopšanā. Pieejami gan valsts apmaksāti pakalpojumi pacientiem ar cukura diabētu, gan maksas pakalpojumi.
18.05.2022.

30. JŪNIJĀ KONSULTĒS LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS PROKTOLOGS INTS BRUŅENIEKS

30. jūnijā Ventspils poliklīnikā konsultēs Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Ints Bruņenieks. Pašlaik vēl iespējams pieteikties konsultācijai. Lai pierakstītos uz konsultāciju poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, tāpat to var izdarīt arī tiešsaistē.
16.05.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA JŪNIJĀ KONSULTĒS DIVAS DIENAS

Atsaucoties pieprasījumam, bērnu alergoloģe Kristina Amosova jūnijā Ventspils poliklīnikā konsultēs divas dienas – pieņemšana paredzēta 2. un 3. jūnijā. Ārste konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi, kā arī citos gadījumos.
10.05.2022.

AIZVADĪTI BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMI AR ĶERMEŅA MASAS ANALIZATORU

Mēneša sākumā vairākas dienas Ventspils poliklīnikā varēja bez maksas veikt izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Pakalpojumu, kas bija viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem, izmantoja 31 cilvēks.
09.05.2022.

NEIROĶIRURGS ANDRIUS ANUŽIS NĀKAMREIZ PACIENTUS KONSULTĒS 6. JŪNIJĀ

Kopš maija Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī pacientus konsultē neiroķirurgs Andrius Anužis. Nākamā pieņemšanas reize paredzēta 6. jūnijā. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
05.05.2022.

12. MAIJĀ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

12. maijā Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs bērnu alergoloģe Kristina Amosova. Ārste konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi, kā arī citos gadījumos.
1 2 3 4 / 6