2022. gada jaunumi

21.09.2022.

ARĪ ŠORUDEN IESAISTĀMIES EIROPAS SPORTA NEDĒĻĀ!

No 23. septembra līdz 30. septembrim Eiropā un arī Latvijā norisināsies Eiropas Sporta nedēļa. Ventspils poliklīnika Eiropas Sporta nedēļas laikā bez maksas piedāvā izmērīt asinsspiedienu, kā arī veikt izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru.
19.09.2022.

20. OKTOBRĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

20. oktobrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.
14.09.2022.

3. OKTOBRĪ KONSULTĒS NEIROĶIRURGS ANDRIUS ANUŽIS

Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī pacientus konsultē neiroķirurgs Andrius Anužis. Nākamā pieņemšanas reize paredzēta 3. oktobrī. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
12.09.2022.

PIERAKSTS BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMIEM IR AIZPILDĪTS!

Šomēnes vairākas dienas Ventspils poliklīnikā var veikt bezmaksas izmeklējumus ar ķermeņa masas analizatoru. Pakalpojumam bija iepriekš jāpiesakās un patlaban pieraksts visām dienām ir aizpildīts. Paldies par atsaucību!
07.09.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA SEPTEMBRĪ KONSULTĒS DIVAS DIENAS

Šomēnes bērnu alergoloģe Kristina Amosova Ventspils poliklīnikā konsultēs divas dienas – 15. un 16. septembrī. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
05.09.2022.

VARĒS VEIKT BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMUS AR ĶERMEŅA MASAS ANALIZATORU

Šomēnes vairāku dienu garumā Ventspils poliklīnikā varēs veikt bezmaksas izmeklējumus ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums būs viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem. Pakalpojumam iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
30.08.2022.

SĀKS TELPU REMONTDARBUS KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTĀ

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” parakstījusi līgumu par Kuldīgas ielas doktorāta telpu atjaunošanu. Darbus veiks SIA “Aicers”. Pašlaik pakāpeniski tiek atbrīvotas telpas, lai septembra vidū sāktu remontdarbus. Abas doktorāta ģimenes ārstes uz laiku pacientus pieņems poliklīnikas telpās.
27.08.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA IESAKA, KĀ RĪKOTIES KUKAIŅU KODUMU GADĪJUMOS

Kaut arī ir jau augusta nogale, augstās gaisa temperatūras dēļ aizvien aktuāla problēma ir kukaiņu kodumi bērniem. Kādam reakcija uz tiem ir pavisam niecīga, taču alerģiskākiem bērniem var būt nepieciešama arī ārsta palīdzība.
1 3 4 5 6 7 / 13