Menu

Par poliklīniku

Mājas vizīte
Mājas vizīte
Mājas vizīti uz konkrēto dienu iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, piezvanot reģistratūrai.
Darbalaiks
Darbalaiks

Darbdienās: 08.00–19.00

Sestdienās, svētdienās: slēgts

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome. Pamatojoties uz līgumu, kas noslēgts ar pašvaldību, pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli.

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami: Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6 (tālrunis – 63624287) un doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110 (tālrunis – 63622286).

Pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvniecību, īstenojot projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī”, 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi atklāja jaunu, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstošu, energoefektīvu ambulatoro ēku, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā ERAF finansējums – 2,6 milj. EUR.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!