2024. gada jaunumi

25.04.2024.

NOTIKS PRAKTISKĀS APMĀCĪBAS UGUNSDROŠĪBĀ

29. aprīlī poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp plkst. 12.30 ieslēgs apziņošanas trauksmes signālu. Darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, šajā laikā nevarēs sazvanīt reģistratūru.
24.04.2024.

DARBALAIKA IZMAIŅAS MAIJA SVĒTKU NEDĒĻĀ

Maija svētku nedēļā poliklīnikas un doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. 30. aprīlī un 3. maijā abām ārstniecības iestādēm būs saīsināts darbalaiks, bet 1. un 6. maijā – brīvdiena.
19.04.2024.

AICINĀM TIEŠSAISTĒ AIZPILDĪT PACIENTU APTAUJAS ANKETU

Lai pilnveidotu mūsu sniegtos pakalpojumus un veicinātu pacientu drošību, esam tīmekļvietni papildinājuši ar tiešsaistē aizpildāmu pacientu aptaujas anketu.
16.04.2024.

IESPĒJAMS NOTEIKT POTĪTES BRAHIĀLO INDEKSU

Potītes brahiālā indeksa noteikšana ir vienkāršs, ātrs un nesāpīgs izmeklējums, kas ļauj novērtēt kāju asinsvadu veselības stāvokli. Izmeklējumu iespējams veikt Ventspils poliklīnikā, iepriekš piesakoties reģistratūrā.
12.04.2024.

16. MAIJĀ PIEŅEMS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

16. maijā poliklīnikā konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Apmeklējuma laikā ārsts arī veic proktoskopiju un, ja nepieciešams, izveido ārstēšanas plānu.
08.04.2024.

12. APRĪLĪ KONSULTĒS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Piektdien, 12. aprīlī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Pieteikties konsultācijai ir iespējams, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.
05.04.2024.

PEDIATRE NEONATOLOĢE KONSULTĒS 10., 17. UN 24. APRĪLĪ

Iespējams pieteikties pediatres neonatoloģes Zanes Rozentāles konsultācijām 10., 17. un 24. aprīlī. Ārste konsultē vecākus pirms bērniņa piedzimšanas, par jaundzimušo aprūpi, akūtu vai hronisku saslimšanu un citos gadījumos.
05.04.2024.

POLIKLĪNIKĀ ŠOGAD "ĒNOJA" DESMIT SKOLĒNU

Ēnu dienā, kas norisinājās 4. aprīlī, arī pie mums bija mazliet citāda rosība, nekā ierasts. Dažādus speciālistus “ēnoja” kopumā desmit skolēnu no Ventspils pilsētas un novada, Kuldīgas, Saldus un Liepājas.
1 2 3 / 4