2024. gada jaunumi

17.07.2024.

22. un 23. jūlijā Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Straume

Pirmdien 22. un otrdien 23.jūlijā, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Straume. Alergoloģe konsultē, veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku alerģisku slimību gadījumos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
12.07.2024.

Iegādātais aprīkojums sekmīgi tiek pielietots

Ventspils poliklīnikā nesen iegādāts jauns aprīkojums – pasīvās kustības izstrādes iekārta – fizioterapijas pakalpojumu klāsta uzlabošanai. Fizioterapeits Kristaps Gražinskis jau aktīvi izmanto to savā profesionālajā darbībā.
09.07.2024.

19. janvārī Ventspils poliklīnikā konsultēs bērnu alergoloģe Laine Bormane

Piektdien, 19. janvārī, Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems bērnu alergoloģe Laine Bormane. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu bērnu alergoloģes konsultācija ir valsts apmaksāta.
04.07.2024.

Ventspils poliklīnikā iespējams veikt izmeklējumus ar ķermeņa masas analizatoru

Ventspils poliklīnika piedāvā veikt izmeklējumus ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šis pakalpojums ir viens no sirds un asinsvadu slimību profilakses pasākumiem. Lai veiktu izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru, nepieciešams iepriekš pieteikties poliklīnikas reģistratūrā, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
01.07.2024.

Ventspils poliklīnikas acu ārstu komandai pievienojusies Lelde Svjaščenkova

Ventspils poliklīnikas speciālistu komandai pievienojusies acu ārste Lelde Svjaščenkova. Viņasprāt, strādājot ar pacientu, būtiskākais ir komunikācija, spēja paskaidrot pacientam saprotamā valodā, jo tikai ar izpratni iegūstama uzticība un līdzestība.
27.06.2024.

Iespējams pieteikties tehniskās ortopēdes Evitas Kučerovas konsultācijām Ventspils poliklīnikā 12. jūlijā

Piektdien, 12. jūlijā, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Pieteikties konsultācijai ir iespējams, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.
26.06.2024.

Pacientiem jākļūst atbildīgākiem

Viena no Latvijas veselības sistēmas problēmām ir garās pierakstu rindas pie speciālistiem.
20.06.2024.

Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaiks pirms Līgo svētku laika

Pirms Līgo svētku laika Ventspils poliklīnika un Kuldīgas ielas doktorāts strādās ierastajā darba laikā, bet pirmdien, 24. jūnijā jeb Jāņu dienā, abas ārstniecības iestādes būs slēgtas.
1 2 3 4 / 7