Menu

Vides pieejamība

Ventspils poliklīnikas ēkas Raiņa ielā 6, Ventspilī ieeju mezgli ir aprīkoti ar uzbrauktuvēm (pandusiem), platām durvīm, kas atveras automātiskā režīmā. Uz ēkas 2. un 3. stāvu iespējams nokļūt arī ar liftu. Katrā stāvā ir izbūvēta viena tualete personām ar īpašām vajadzībām, ierīkota arī trauksmes poga, ja pacientam nepieciešama personāla palīdzība. Koridori ir plaši, gar sienām uzstādītas atbalsta margas, visas durvis ir piemērotas, lai pa tām varētu iekļūt/izkļūt personas ratiņkrēslā. Arī reģistratūras lete ir izbūvēta tā, lai pie tās būtu ērti apkalpot pacientus ar kustību traucējumiem. Nepieciešamības gadījumā pacients var vērsties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā, lai aizņemtos poliklīnikas ratiņkrēslu nokļūšanai no automašīnu stāvlaukuma līdz nepieciešamajam kabinetam.

Rūpējoties par cilvēkiem ar redzes problēmām, ap kabinetu ieejas durvīm ir kontrastējošas krāsas pārklājums, kāpņu margu galos un uz lifta pogām ir uzraksti Braila rakstā. Pie poliklīnikas ierīkotas automašīnu stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un vecākiem ar bērniem. Poliklīnikas telpās ierīkota vieta drošai bērnu ratiņu novietošanai, katrā stāvā ir zīdaiņu pārtinamais galdiņš.

Vides pieejamība attiecas ne tikai uz cilvēkiem ar kustību traucējumiem, bet arī uz gados veciem cilvēkiem, vecākiem ar bērnu ratiņiem un citiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās.

Doktorāta telpās Kuldīgas ielā 110, Ventspilī nodrošinātas nepieciešamās vides pieejamības prasības personām ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem – ieejas mezgls aprīkots ar uzbrauktuvi jeb pandusu un atbalsta margām, durvis ir nepieciešamajā platumā. Ierīkotas labierīcības personām ar kustību traucējumiem. Uzgaidāmajā telpā pieejams zīdaiņu pārtinamais galdiņš.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!