Menu

Ventspils poliklīnikā pieejami procedūru kabineti, kuros sertificētas medicīnas māsas veic pacientam nepieciešamās manipulācijas, tai skaitā vakcināciju. Vakcinācija ir vienkāršs, drošs un efektīvs veids savlaicīgai aizsardzībai pret bīstamām infekcijas slimībām.

Ministru kabineta noteikumos Nr. 330 “Vakcinācijas noteikumi” norādīta valstī noteiktā vakcinācijas kārtība – vakcinācijas kalendārs gan bērniem, gan pieaugušajiem, valsts finansējuma nosacījumi un citi saistītie jautājumi. Vairāk informācijas par vakcināciju: www.spkc.gov.lv.

Papildus vakcinācijas kalendārā norādītajai shēmai Ventspils poliklīnikā pieejama:

  • vakcīna pret gripu;
  • vakcīna pret ērču encefalītu;
  • vakcīna pret A un B hepatītu.

Vakcinācija pilnībā vai daļēji var tikt veikta valsts finansēta vakcinācijas kalendāra ietvaros vai papildus apstiprinātos normatīvos aktos (informāciju var saņemt pie ģimenes ārsta).

Vakcīnas ievade pieaugušajiem kā maksas pakalpojums pieejama bez nosūtījuma. Bērniem līdz 17 gadu vecumam obligāti nepieciešama vakcinēšanas dienā izsniegta izziņa no ģimenes ārsta par bērna veselības stāvokli.

Ar cenām var iepazīties sadaļā CENRĀDIS.

Pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisi pakalpojumus apmaksā atbilstoši veselības apdrošināšanas programmas nosacījumiem.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!