Menu

Iesniedzot pieteikumu vakancei, Jūs piekrītat personas datu apstrādei ar mērķi nodrošināt darbinieku atlasi attiecībā uz vakanto darbinieka amatu, kas tiek veikta atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” privātuma politikai darbinieku atlases procesā.

  • Atlases procesā Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika”, Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601.
  • Papildu informāciju par personas datu apstrādi darbinieku atlases procesā varat saņemt, izpazīstoties ar pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” privātuma politiku darbinieku atlases procesā, kas atrodama šeit.


Aicinām darbā sertificētu ģimenes ārstu. Vairāk informācijas par mūsu piedāvājumu un izvirzītajām prasībām amata kandidtātam ir iespējams saņemt, sazinoties ar poliklīnikas personāldaļu – zvanot uz tālruņa numuru 63624287, bet CV gaidīsim e-pastā info@ventspilspoliklinika.lv.

Aicinām darbā sertificētu audiologopēdu. Vairāk informācijas par mūsu piedāvājumu un izvirzītajām prasībām amata kandidtātam ir iespējams saņemt, sazinoties ar poliklīnikas personāldaļu – zvanot uz tālruņa numuru 63624287, bet CV gaidīsim e-pastā info@ventspilspoliklinika.lv.

Aicinām darbā sertificētu ginekologu. Vairāk informācijas par mūsu piedāvājumu un izvirzītajām prasībām amata kandidtātam ir iespējams saņemt, sazinoties ar poliklīnikas personāldaļu – zvanot uz tālruņa numuru 63624287, bet CV gaidīsim e-pastā info@ventspilspoliklinika.lv.

Aicinām darbā sertificētu narkologu. Vairāk informācijas par mūsu piedāvājumu un izvirzītajām prasībām amata kandidtātam ir iespējams saņemt, sazinoties ar poliklīnikas personāldaļu – zvanot uz tālruņa numuru 63624287, bet CV gaidīsim e-pastā info@ventspilspoliklinika.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!