Menu
30.08.2022.

SĀKS TELPU REMONTDARBUS KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTĀ

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” parakstījusi līgumu par Kuldīgas ielas doktorāta telpu atjaunošanu. Darbus veiks SIA “Aicers”. Pašlaik pakāpeniski tiek atbrīvotas telpas, lai septembra vidū sāktu remontdarbus. Abas doktorāta ģimenes ārstes uz laiku pacientus pieņems poliklīnikas telpās.
Lasīt vairāk
23.05.2022.

TURPINĀM ATTĪSTĪT KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTU

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” 18. maijā noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par jauna, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīta projekta īstenošanu. Līdz šī gada beigām paredzēts veikt telpu atjaunošanas darbus divu ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas ielas doktorātā.
Lasīt vairāk
19.11.2021.

PABEIGTA ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” pabeigusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta īstenošanu. Projekts īstenots nedaudz vairāk kā divu gadu garumā, un tā laikā uzlabots tehniskais nodrošinājums ģimenes ārstu praksēs gan poliklīnikā, gan Kuldīgas ielas doktorātā.
Lasīt vairāk
Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!