2022. gada jaunumi

18.10.2022.

OKTOBRIS – KRŪTS VESELĪBAS MĒNESIS

Oktobris visā pasaulē ir krūts veselības mēnesis. Mamogrāfija ir viena no efektīvākajām krūts audu izmeklēšanas metodēm krūts vēža un citu krūts slimību diagnostikā. Pašlaik Ventspils poliklīnikā izmeklējums pieejams aptuveni divu nedēļu laikā.
14.10.2022.

DERMATOLOGA KABINETĀ ATKAL PIEEJAMAS LĀZERPROCEDŪRAS

Ventspils poliklīnikas dermatologa kabinetā atkal pieejamas procedūras ar kombinēto lāzera un pulsējošās gaismas iekārtu “Harmony XL Pro”. Pašlaik ar iekārtu strādā dermatoloģe Ineta Zirne.
20.10.2022.

17. NOVEMBRĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

17. novembrī poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Vēnu klīniku. Konsultācijas laikā ārsts veic arī kāju vēnu un artēriju duplekssonogrāfisku diagnostiku.
10.10.2022.

PSIHIATRE KSENIJA SEREBRJAKOVA: MENTĀLAJAI VESELĪBAI IR JĀBŪT PRIORITĀTEI

Šodien, 10. oktobrī, ir Pasaules psihiskās veselības diena. Ventspils poliklīnikas psihiatre Ksenija Serebrjakova stāsta, kā ikdienā parūpēties par savu garīgo labsajūtu.
07.10.2022.

2.12. KONSULTĒS TEHNISKAIS ORTOPĒDS ROBERTS HRAPUNOVS

SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs nākamreiz izbraukuma konsultācijas poliklīnikā sniegs 28. oktobrī. Ņemot vērā, ka pieraksts aizpildīts, pašlaik var pierakstīties uz nākamo izbraukuma reizi – 2. decembrī.
04.10.2022.

20.10. KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

20. oktobrī Ventspils poliklīnikā konsultēs Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Pieteikšanās norit, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku – zvanot uz tālruņa numuru 67374747 vai tiešsaistē.
29.09.2022.

BEZ MAKSAS VESELĪBU PĀRBAUDĪJA 40 CILVĒKU

Septembrī Ventspils poliklīnikā aizvadīti bezmaksas izmeklējumi, kas norisinājās gan kā sirds un asinsvadu slimību profilakses, gan Eiropas Sporta nedēļas pasākumi. Tos izmantoja kopumā 40 cilvēku.
26.09.2022.

10. OKTOBRĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

10. oktobrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Ārste pieņem bērnus no sešu gadu vecuma un pieaugušos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
1 2 3 4 5 6 / 13