2022. gada jaunumi

21.11.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA KONSULTĒS 8. UN 9. DECEMBRĪ

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova decembrī Ventspils poliklīnikā konsultēs divas dienas – 8. un 9. decembrī. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
16.11.2022.

SVĒTKU NEDĒĻĀ IEVIESTAS IZMAIŅAS DARBALAIKĀ

Ceturtdien, 17. novembrī, Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaiks būs saīsināts, bet piektdien, 18. novembrī, kad svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, abas medicīnas iestādes nestrādās.
13.11.2022.

PIEEJAMA MEDICĪNISKĀ KOMISIJA AUTOVADĪTĀJIEM UN IEROČU NĒSĀTĀJIEM

Ventspils poliklīnikā ir pieejama gan autovadītāju, gan ieroču nēsāšanas atļaujas medicīniskā komisija. Lai veiktu veselības pārbaudi, iepriekš jāpierakstās, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.
11.11.2022.

30.12. KONSULTĒS TEHNISKAIS ORTOPĒDS ROBERTS HRAPUNOVS

SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs nākamreiz izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs 2. decembrī. Ņemot vērā, ka pieraksts jau aizpildīts, pašlaik iespējams pierakstīties uz nākamo izbraukuma reizi – 30. decembri.
09.11.2022.

14. NOVEMBRĪ DARBU ATSĀKS KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTS

Noslēgušies septembrī uzsāktie telpu remontdarbi Kuldīgas ielas doktorātā. Pirmdien, 14. novembrī, pacientu pieņemšanu patīkamākā vidē atsāks abas ģimenes ārstes – Madara Bula un Gundega Rūtenberga.
31.10.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA NOVEMBRĪ KONSULTĒS DIVAS DIENAS

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova novembrī Ventspils poliklīnikā konsultēs divas dienas – 10. un 11. novembrī. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
28.10.2022.

TELPU REMONTDARBI DOKTORĀTĀ TUVOJAS NOSLĒGUMAM

Noslēgumam tuvojas septembrī uzsāktie telpu remontdarbi Kuldīgas ielas doktorātā. Plānots, ka jau nākamās nedēļas laikā – kad darbi būs pabeigti un telpas iekārtotas – pacientu pieņemšanu doktorātā atsāks abas ģimenes ārstes – Madara Bula un Gundega Rūtenberga.
25.10.2022.

17. NOVEMBRĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

17. novembrī izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs, ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Pieteikšanās norit, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku.
1 2 3 4 5 / 13