2022. gada jaunumi

29.12.2022.

PIEKTDIEN, 30. DECEMBRĪ, SAĪSINĀTS DARBALAIKS

Piektdien, 30. decembrī, Ventspils poliklīnikai un Kuldīgas ielas doktorātam būs saīsināta darbadiena, bet pēc brīvdienām pacientus gaidīsim ierastajā darbalaikā.
27.12.2022.

23. JANVĀRĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

Alergoloģe Īrisa Tereško nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs nākamā gada 23. janvārī. Ārste pieņem bērnus no sešu gadu vecuma un pieaugušos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
21.12.2022.

SVĒTKOS IEVIESTAS IZMAIŅAS POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKĀ

Diena pirms Ziemassvētkiem un Vecgada dienas Ventspils poliklīnikai un Kuldīgas ielas doktorātam būs saīsināta, bet svētku dienās abas ārstniecības iestādes nestrādās.
20.12.2022.

APLEDOJUŠO IETVJU DĒĻ AICINĀM IZVĒRTĒT NEPIECIEŠAMĪBU APMEKLĒT POLIKLĪNIKU!

Bīstami apledojušo ietvju dēļ aicinām pacientus šajās dienās izvērtēt nepieciešamību apmeklēt poliklīniku un vajadzības gadījumā atcelt vai pārcelt pierakstu!
13.12.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA KONSULTĒS 29. UN 30. DECEMBRĪ

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova nākamreiz Ventspils poliklīnikā konsultēs mēneša beigās – 29. un 30. decembrī. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
08.12.2022.

15. DECEMBRĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

15. decembrī konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Konsultācijā veic arī proktoskopiju, nepieciešamības gadījumā izveido ārstēšanas plānu.
05.12.2022.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO KONSULTĒS 19. DECEMBRĪ

Alergoloģe Īrisa Tereško nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs 19. decembrī. Ārste pieņem bērnus no sešu gadu vecuma un pieaugušos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
25.11.2022.

15. DECEMBRĪ PACIENTUS KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

15. decembrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Ārsts veic kāju vēnu un artēriju duplekssonogrāfiju, nepieciešamības gadījumā izveido arī ārstēšanas plānu.
1 2 3 4 / 13