2022. gada jaunumi

19.07.2022.

12. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

12. septembrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Ārste sniedz konsultācijas bērniem no sešu gadu vecuma un pieaugušajiem. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
15.07.2022.

5. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS NEIROĶIRURGS ANDRIUS ANUŽIS

Neiroķirurgs Andrius Anužis nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs 5. septembrī. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
11.07.2022.

18. AUGUSTĀ POLIKLĪNIKĀ KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

18. augustā izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs, ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Pašlaik vēl iespējams pierakstīties. Pieteikšanās konsultācijai norit, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku.
06.07.2022.

18. AUGUSTĀ KONSULTĒS ĶIRURGS FLEBOLOGS RETS VĪGANTS

18. augustā Ventspils poliklīnikā konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Rets Vīgants. Maksas konsultāciju laikā speciālists arī veic kāju sonogrāfisku izmeklēšanu un nepieciešamības gadījumā iesaka ārstēšanas plānu.
01.07.2022.

29. JŪLIJĀ KONSULTĒS TEHNISKAIS ORTOPĒDS ROBERTS HRAPUNOVS

29. jūlijā izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs. Lai pierakstītos uz konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar SIA “Tehniskā ortopēdija”. Ārsts Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē reizi mēnesī – piektdienās.
27.06.2022.

VĒL IESPĒJAMS PIERAKSTĪTIES UZ NEIROĶIRURGA KONSULTĀCIJU 11. JŪLIJĀ

11. jūlijā Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs neiroķirurgs Andrius Anužis. Pašlaik vēl ir pieejami brīvi laiki konsultācijai! Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
17.06.2022.

21. JŪNIJĀ POLIKLĪNIKĀ NORISINĀSIES APMĀCĪBAS UGUNSDROŠĪBĀ

Otrdien, 21. jūnijā, Ventspils poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp arī praktiskās mācības, kuru laikā – plkst. 11.00 – tiks ieslēgts ugunsdrošības trauksmes signāls. Poliklīnikas darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, līdz ar to arī nebūs iespējams sazvanīt reģistratūru.
20.06.2022.

POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKS JĀŅU NEDĒĻĀ

Trešdien, 22. jūnijā, Ventspils poliklīnika un Kuldīgas ielas doktorāts strādās saīsinātu dienu, bet ceturtdien, 23. jūnijā, kad svinēsim Līgosvētkus, un piektdien, 24. jūnijā jeb Jāņos, abas ārstniecības iestādes nestrādās.
1 / 5 6 7 8 9 / 13