2022. gada jaunumi

25.04.2022.

MAIJA SĀKUMĀ VARĒS VEIKT BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMU AR ĶERMEŅA MASAS ANALIZATORU

Maija sākumā vairākas dienas Ventspils poliklīnikā varēs bez maksas veikt izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Lai saņemtu bezmaksas izmeklējumu, nepieciešams iepriekš pierakstīties, zvanot uz poliklīnikas reģistratūras tālruņa numuru 63622131.
21.04.2022.

VĒL PIEEJAMI BRĪVI LAIKI KONSULTĀCIJAI PIE NEIROĶIRURGA PIRMDIEN, 2. MAIJĀ!

2. maijā Ventspils poliklīnikā konsultēs neiroķirurgs Andrius Anužis. Vēl pieejami brīvi laiki konsultācijai! Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv!
19.04.2022.

28. un 29. APRĪLĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

28. un 29. aprīlī poliklīnikā pacientus konsultēs bērnu alergoloģe Kristina Amosova. Ārste konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi un citos gadījumos.
13.04.2022.

POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKS LIELDIENU NEDĒĻĀ

Lieldienu laikā Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. Ceturtdien, 14. aprīlī, abas ārstniecības iestādes strādās saīsinātu dienu, bet 15. aprīlī, Lielajā Piektdienā, un pirmdien, 18. aprīlī, kad atzīmēsim Otrās Lieldienas, poliklīnika un doktorāts nestrādās.
12.04.2022.

25. APRĪLĪ POLIKLĪNIKĀ KONSULTĀCIJAS SNIEGS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

Pirmdien, 25. aprīlī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Ārste sniedz konsultācijas bērniem no sešu gadu vecuma un pieagušajiem. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.

NO MAIJA POLIKLĪNIKĀ KONSULTĒS NEIROĶIRURGS ANDRIUS ANUŽIS

No maija Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī pacientus konsultēs neiroķirurgs Andrius Anužis. Pirmā pieņemšanas reize paredzēta pirmdien, 2. maijā. Neiroķirurga A. Anuža konsultācija Ventspils poliklīnikā būs maksas pakalpojums, lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.

ĒNU DIENĀ IEPAZINA BIOMEDICĪNAS LABORANTA UN FIZIOTERAPEITA DARBU

Šogad Ēnu dienā Ventspils poliklīnikas ikdienas darbā ieskatījās sešas skolnieces, tostarp no dažādām Ventspils pilsētas skolām un Kuldīgas. Meitenes poliklīnikā iepazina biomedicīnas laboranta un fizioterapeita darbu. Pateicamies par interesi un ceram, ka Ēnu dienā pieredzētais noderēs nākotnes profesijas izvēlē!

PIEEJAMAS PSIHOLOGA BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS

Ventspils poliklīnikā kopš februāra pieejams jauns pakalpojums – psihologa bezmaksas konsultācijas un psihodiagnostika. Konsultācijas poliklīnikā sniedz klīniskā un veselības psiholoģe Iluta Neimane, un tās pieejamas tikai ar poliklīnikas psihiatres Ksenijas Serebrjakovas nosūtījumu. Pakalpojums pieejams gan bērniem, gan pieaugušajiem.
1 / 8 9 10 11 12 / 13