2022. gada jaunumi

15.03.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA KONSULTĒS 31. MARTĀ UN 1. APRĪLĪ

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi, kā arī citos gadījumos. Pie mums ārstes konsultāciju nākamreiz varēs saņemt 31. martā un 1. aprīlī.
11.03.2022.

NOTEIKTIEM PAKALPOJUMIEM PIEEJAMS ARĪ ELEKTRONISKAIS PIERAKSTS

Lai arī kopš marta sākuma mūsu reģistratūras darbinieki pacientus atkal apkalpo arī klātienē, joprojām aicinām iespēju robežās uz pakalpojumiem pierakstīties attālināti. Noteiktiem pakalpojumiem pieejams arī elektroniskais pieraksts portālā www.piearsta.lv.
09.03.2022.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO PACIENTUS NĀKAMREIZ PIEŅEMS 28. MARTĀ

28. martā Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Lai pierakstītos, jāsazinās ar reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
07.03.2022.

31. MARTĀ KONSULTĒS DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

Ceturtdien, 31. martā, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.
03.03.2022.

29. MARTĀ KONSULTĒS KURZEMES UROLOĢIJAS CENTRA UROLOGS IGORS CAREVS

Otrdien, 29. martā, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Liepājas reģionālās slimnīcas Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs. Ārsts pacientus Ventspils poliklīnikā pieņem reizi mēnesī – otrdienās.
01.03.2022.

ĀRSTAM KĀRLIM ULDIM EINIM PASNIEGTS PAŠVALDĪBAS ATZINĪBAS RAKSTS

Šodien, 1. martā, Ventspils poliklīnikas ārsts Kārlis Uldis Einis, dodoties pensijā, saņēma Ventspils valstspilsētas pašvaldības novērtējumu – Atzinības rakstu par ilggadējo darbu un profesionalitāti.
28.02.2022.

NO 1. MARTA ATSĀKAM DARBU IERASTAJĀ REŽĪMĀ!

Līdz ar “Covid-19” izplatības ierobežošanas pasākumu mazināšanu, Ventspils poliklīnika no 1. marta atsāk darbu ierastajā režīmā. Poliklīnikas reģistratūra pacientus atkal apkalpos klātienē, taču aicinām pēc iespējas pierakstus joprojām veikt attālināti.
22.02.2022.

BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA KONSULTĒS 10. UN 11. MARTĀ

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova konsultē par visu veidu alerģijām – tostarp, ja ir aizdomas par pārtikas alerģiju, ilgstošas iesnas, hroniski gremošanas traucējumi, un citos gadījumos. Ventspils poliklīnikā ārstes konsultāciju varēs saņemt 10. un 11. martā.
1 / 10 11 12 / 13