2022. gada jaunumi

05.04.2022.

14. APRĪLĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

Ceturtdien, 14. aprīlī, izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs,  ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Pieteikšanās konsultācijai norit, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku – zvanot uz tālruņa numuru 67374747 vai tiešsaistē.
31.03.2022.

11. APRĪLĪ POLIKLĪNIKĀ PACIENTUS KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

11. aprīlī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Ārste konsultē, kā arī veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku alerģisku slimību gadījumos. Lai pierakstītos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131.
31.03.2022.

ARĪ TURPMĀK JĀVALKĀ MEDICĪNISKĀ MASKA VAI RESPIRATORS

Pašlaik saslimstība ar “Covid-19” mazinās, tādēļ valdība lēmusi no 1. aprīļa atcelt lielāko daļu epidemioloģiskās drošības pasākumu. Taču ārstniecības iestādēs, tostarp Ventspils poliklīnikā, saglabāta prasība lietot medicīnisko masku vai respiratoru.
28.03.2022.

PIEEJAMA VAKCĪNA PRET ĒRČU ENCEFALĪTU

Laikapstākļiem kļūstot siltākiem, klāt ir arī ērču aktivitātes sezona. Vakcinācija ir vienīgais drošais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas ar ērču encefalītu. Vakcinēties iespējams arī Ventspils poliklīnikas procedūru kabinetā. Par iespēju vakcinēties Ventspils poliklīnikā interesēties poliklīnikas reģistratūrā, zvanot uz tālruņa numuru 636 22131.
24.03.2022.

OSTEODENSITOMETRIJAS IZMEKLĒJUMS PIEEJAMS DIVU NEDĒĻU LAIKĀ

Osteodensitometrija ir precīzākā un izplatītākā rentgenoloģiskā diagnostikas metode kaulu blīvuma noteikšanai. Ar šo izmeklējumu var noteikt pazeminātu kaulu blīvumu, diagnosticēt osteoporozi un novērtēt ārstēšanas efektivitāti. Pašlaik Ventspils poliklīnikā izmeklējums pieejams aptuveni divu nedēļu laikā.
21.03.2022.

TEHNISKAIS ORTOPĒDS ROBERTS HRAPUNOVS NĀKAMREIZ KONSULTĒS 1. APRĪLĪ

Piektdien, 1. aprīlī, izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs. Lai pierakstītos uz konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar SIA “Tehniskā ortopēdija”, zvanot uz tālruņa numuru 23378456 vai 27767171.
17.03.2022.

PIEDĀVĀJAM ĒNOT LABORATORIJĀ UN ĀRSTNIECISKĀS VINGROŠANAS ZĀLĒ

Ventspils poliklīnika biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” rīkotajā karjeras izglītības programmā Ēnu diena, kas šogad norisināsies 6. aprīlī, piedāvā iepazīt fizioterapeita un biomedicīnas laboranta darba ikdienu.
17.03.2022.

TRIECIENVIĻŅU TERAPIJA – AKŪTU UN HRONISKU SASLIMŠANU GADĪJUMOS

Ventspils poliklīnikā pieejama triecienviļņu terapija. To pielieto gan akūtu, gan hronisku saslimšanu gadījumos skeleta un muskuļu sistēmas saslimšanu ārstēšanai. Piemēram, ja ir muskuļu sasitumi vai sastiepumi, sāpes ceļa, pleca vai elkoņa locītavā un citos gadījumos.
1 / 9 10 11 12 / 13