Menu

20. OKTOBRĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

19.09.2022.

20. oktobrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku.

Konsultācijas laikā speciālists ar pacientu aprunājas, veic duplekssonogrāfijas izmeklējumu un, ja nepieciešams, izveido arī ārstēšanas plānu. Pareiza un precīza diagnostika ir pirmais solis, uzsākot kāju vēnu ārstēšanu. Vēnu duplekssonogrāfija ir nesāpīga, droša un ilgst aptuveni 15 minūtes. “Statistiski katram trešajam cilvēkam var būt varikozas vēnas, bet estētiskas problēmas vēl biežāk – līdz pat 80% cilvēku. Daži vēlas izārstēt vēnu slimību, citi – uzlabot to vizuālo izskatu,” stāsta flebologs A. Vanags. Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa ir iespējams klīnikas tīmekļvietnē https://lazermedicinasklinika.lv.

Flebologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti, (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē), vizīte maksās 55 eiro.

Medicīnas doktors ķirurgs, flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2010. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu. Stažējies Puatjē Universitātes klīnikā Francijā. Ārsts ir Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs, Latvijas Zinātņu Padomes eksperts kopš 2012. gada. Zināšanas regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!