2023. gada jaunumi

02.06.2023.

TEHNISKAIS ORTOPĒDS ROBERTS HRAPUNOVS PIEŅEMS 28. JŪLIJĀ

SIA “Tehniskā ortopēdija” speciālists Roberts Hrapunovs konsultācijas Ventspils poliklīnikā šomēnes sniegs 30. jūnijā. Ņemot vērā, ka pieraksts jau aizpildīts, iespējams pieteikties uz nākamo izbraukuma reizi – 28. jūlijā.
30.05.2023.

29. JŪNIJĀ KONSULTĒS PROKTOLOGS INTS BRUŅENIEKS

29. jūnijā Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Ints Bruņenieks. Pašlaik vēl iespējams pieteikties konsultācijai, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku.
29.05.2023.

ARĪ POLIKLĪNIKA UN DOKTORĀTS 29. MAIJĀ NESTRĀDĀS!

Pamatojoties uz Saeimas vakarnakt pieņemto lēmumu, arī Ventspils poliklīnikai un Kuldīgas ielas doktorātam 29. maijā ir brīvdiena! Izņēmums ir Kuldīgas ielas doktorāta ģimenes ārste Madara Bula, kas savus pacientus pieņem.
19.05.2023.

PIEŅEMŠANU ATSĀKUSI BĒRNU PNEIMONOLOĢE LĪGA BERĶE

Pēc ilgākā pārtraukuma, kas aizvadīts, gūstot profesionālo pieredzi Parīzē, pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu pneimonoloģe Līga Berķe. Iespējams pieteikties konsultācijām 1. un 2. jūnijā.
16.05.2023.

ELEKTRONISKĀ IZSOLĒ PĀRDOD AUTOMAŠĪNU "VW GOLF PLUS"

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika" elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli pārdod kustamo mantu – automašīnu "VW Golf Plus". Sākuma cena – 3360 eiro. Izsole sākas 16. maijā, plkst. 13.00.
10.05.2023.

ATCELTA PRASĪBA LIETOT SEJAS MASKAS ĀRSTNIECĪBAS IESTĀDĒS

Vakar, 9. maijā, valdība lēmusi atcelt prasību lietot sejas maskas ārstniecības un ilgstošas sociālās aprūpes iestādēs. Turpmāk, apmeklējot Ventspils poliklīniku un Kuldīgas ielas doktorātu, sejas masku lietošana ir brīvprātīga.
10.05.2023.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO JŪNIJĀ PIEŅEMS DIVAS REIZES

Alergoloģe Īrisa Tereško nākammēnes Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs divas reizes – 5. un 19. jūnijā. Ārste pieņem gan pieaugušos, gan arī bērnus, kas sasnieguši sešu gadu vecumu. Lai pieteiktos konsultācijai, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru.
03.05.2023.

BEZMAKSAS IZMEKLĒJUMU VEICA 33 CILVĒKI

Kopumā 33 cilvēki aprīlī izmantoja iespēju poliklīnikā bez maksas veikt izmeklējumu ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru. Šādu iespēju, sadarbojoties ar Ventspils Izglītības pārvaldi, piedāvājām četras dienas.
1 / 5 6 7 8 9 / 10