2023. gada jaunumi

31.01.2023.

VAR PIERAKSTĪTIES ARĪ TIEŠSAISTĒ – PORTĀLĀ PIEARSTA.LV

Noteiktiem poliklīnikas pakalpojumiem, tostarp gan ārstu konsultācijām, gan izmeklējumiem, ir pieejams arī elektroniskais pieraksts portālā www.piearsta.lv. Tas ļauj pacientiem ātri un ērti pierakstīties pakalpojumu saņemšanai sev vēlamā laikā.
25.01.2023.

30. JANVĀRĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

Pirmdien, 30. janvārī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Alergoloģe konsultē, veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku alerģisku slimību gadījumos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
17.01.2023.

26.01. KONSULTĒS DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

26. janvārī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Pierakstīties iespējams, zvanot uz Vēnu klīniku, kā arī tiešsaistē.
12.01.2023.

MAINOT IKDIENAS IERADUMUS, LĪDZ CUKURA DIABĒTAM VAR NENONĀKT

Lai gan ir virkne cukura diabētam raksturīgu simptomu, slimība var izpausties ļoti individuāli. Lai izvairītos no saslimšanas ar cukura diabētu, endokrinologs Andris Akmentiņš aicina gan ieviest izmaiņas ikdienas ieradumos, gan biežāk noteikt glikozes līmeni asinīs.
10.01.2023.

IESPĒJAMS PIERAKSTĪTIES UZ TEHNISKĀ ORTOPĒDA ROBERTA HRAPUNOVA KONSULTĀCIJU 24.02.

SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs 27. janvārī. Ņemot vērā, ka pieraksts jau aizpildīts, pašlaik iespējams pierakstīties uz nākamo izbraukuma reizi – 24. februārī.
04.01.2023.

ATKLĀTS SABIEDRĪBAS BALSOJUMS PAR "GADA BALVU MEDICĪNĀ 2022"

Līdz 24. februārim ikvienam ir iespēja pateikt paldies savam veselības aprūpes speciālistam, balsojot par Latvijas Ārstu biedrības organizēto “Gada balvu medicīnā 2022”. Balsot iespējams desmit nominācijās.
02.01.2023.

26. JANVĀRĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

26. janvārī izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Pieteikšanās konsultācijām norit, sazinoties ar Lāzermedicīnas klīniku – zvanot uz tālruņa numuru 67374747 vai tiešsaistē.
1 / 9 10