2023. gada jaunumi

20.12.2023.

POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKS GADA NOGALĒ

Pirmajos un Otrajos Ziemassvētkos, kā arī 1. janvārī Ventspils poliklīnikai un Kuldīgas ielas doktorātam būs brīvdiena. Citās darbadienās gaidīsim pacientus ierastajā laikā.
18.12.2023.

18.01. KONSULTĒS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

18. janvārī izbraukuma konsultācijas poliklīnikā sniegs Dr. Mauriņa klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Ārsts arī veic proktoskopiju jeb proktoloģisku izmeklēšanu un, ja nepieciešams, izveido ārstēšanas plānu.
07.12.2023.

IESPĒJAMS VAKCINĒTIES PRET GRIPU

Poliklīnikas procedūru kabinetā iespējams vakcinēties pret gripu. Lai saņemtu vakcīnu, nepieciešams iepriekš pieteikties, sazinoties ar reģistratūru.
05.12.2023.

8. DECEMBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

Piektdien, 8. decembrī, Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems bērnu alergoloģe Laine Bormane. Vizītes laikā iespējams veikt arī ādas dūriena un elpošanas testus.
28.11.2023.

18. DECEMBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems pirmdien, 18. decembrī. Pašlaik vēl ir iespējams pieteikties konsultācijai.
24.11.2023.

PAKALPOJUMIEM VAR PIETEIKTIES ARĪ PORTĀLĀ PIEARSTA.LV

Noteiktiem mūsu pakalpojumiem, tostarp gan ārstu konsultācijām, gan izmeklējumiem, ir iespējams pieteikties arī tiešsaistē – portālā www.piearsta.lv.
23.11.2023.

8. DECEMBRĪ PIEŅEMS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Piektdien, 8. decembrī, Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Pieteikties konsultācijai ir iespējams, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.
15.11.2023.

IZMAIŅAS POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKĀ

Piektdien, 17. novembrī, poliklīnikas un doktorāta darbalaiks būs saīsināts, bet pirmdien, 20. novembrī, kas valstī noteikta par brīvdienu, abas ārstniecības iestādes nestrādās.
1 2 3 4 / 10