2023. gada jaunumi

09.08.2023.

NORISINĀSIES APMĀCĪBAS PAR HIV PACIENTU APRŪPI

Trešdien, 16. augustā, no plkst. 13.00 Ventspils poliklīnikas konferenču zālē norisināsies primārās veselības aprūpes ārstiem paredzētas bezmaksas apmācības “HIV pacients ģimenes ārsta praksē Latvijā”. Apmācības organizē biedrība “AGIHAS”.
07.08.2023.

24. AUGUSTĀ KONSULTĒS ĶIRURGS ROMĀNS LUŅINS

24. augustā Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs Romāns Luņins. Konsultācijā ārsts veiks kāju vēnu diagnostiku un nepieciešamības gadījumā izveidos ārstēšanas plānu.
25.07.2023.

PACIENTIEM PIEEJAMA MŪSDIENĪGA LABORATORIJA

Ventspils poliklīnikā katru darbadienu pacientiem pieejama arī laboratorija. Tā atrodas ēkas otrajā stāvā un ir īpaša ar to, ka lielu daļu analīžu veic turpat laboratorijā. Pacientiem tas nozīmē rezultātu ātrāku saņemšanu.
24.07.2023.

4.08. KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems piektdien, 4. augustā. Pašlaik vēl ir iespējams pieteikties konsultācijai.
21.07.2023.

10.08. un 11.08. KONSULTĒS BĒRNU PNEIMONOLOĢE LĪGA BERĶE

Pēc ilgākā pārtraukuma, kas aizvadīts, gūstot profesionālo pieredzi Parīzē, pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu pneimonoloģe Līga Berķe. Iespējams pieteikties konsultācijām 10. un 11. augustā.
18.07.2023.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO KONSULTĒS 4. UN 18. SEPTEMBRĪ

Alergoloģe Īrisa Tereško septembrī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs divas reizes. Iespējams pieteikties konsultācijai 4. un 18. septembrī. Ārste pieņem gan pieaugušos, gan arī bērnus, kas sasnieguši sešu gadu vecumu.
14.07.2023.

24. AUGUSTĀ PACIENTUS PIEŅEMS PROKTOLOGS A. MARTINSONS

Ceturtdien, 24. augustā, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Lai pieteiktos konsultācijai, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku.
14.07.2023.

11. AUGUSTĀ PIEŅEMS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Ventspils poliklīnikā pacientus pieņem sertificēta tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Speciāliste sniedz konsultācijas, kā arī veic gaitas un stājas analīzi. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai piektdien, 11. augustā.
1 3 4 5 6 7 / 10