Menu

24. AUGUSTĀ KONSULTĒS ĶIRURGS ROMĀNS LUŅINS

07.08.2023.

24. augustā Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs Romāns Luņins. Konsultācijā ārsts veiks kāju vēnu diagnostiku un nepieciešamības gadījumā izveidos ārstēšanas plānu.

Vēnu duplekssonogrāfija, ar kuras palīdzību īsā laikā var iegūt precīzu informāciju par kāju veselības stāvokli, ir nesāpīga, droša un ilgst aptuveni 15 minūtes. Ārsts arī atbildēs uz pacientu jautājumiem un sniegs informāciju par ārstēšanas iespējām.

R. Luņins studējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultātē, pabeidzis rezidentūru Rīgas Stradiņa universitātes Ķirurģijas klīnikā, kā arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionārā “Gaiļezers” un “Latvijas Onkoloģijas centrs”. Pieredzi guvis Helsinku Biotehnoloģijas institūtā, Somijā, strādājis RAKUS, Siguldas slimnīcā un Salaspils veselības centrā. Ārsts piedalījies vairākās zinātniskajās konferencēs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā. Itālijā un Vācijā, kā arī ir Baltijas Fleboloģijas biedrības biedrs.

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ārsta konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas Privilēģiju karti, (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē), vizīte maksās 55 eiro. Lai iegūtu papildu informāciju un pieteiktos konsultācijai Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67 374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pieteikties apmeklējumam ir iespējams klīnikas tīmekļvietnē https://venucentrs.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!