2023. gada jaunumi

12.07.2023.

PIEŅEMŠANU ATSĀK BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

Pēc neilga pārtraukuma pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsāk bērnu alergoloģe Laine Bormane. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai 18. augustā.
05.07.2023.

PIRMDIEN, 10. JŪLIJĀ, POLIKLĪNIKA UN DOKTORĀTS NESTRĀDĀS

Pirmdien, 10. jūlijā, kas saistībā ar XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem Latvijā noteikta par brīvdienu, arī Ventspils poliklīnika un Kuldīgas ielas doktorāts nestrādās.
16.06.2023.

POLIKLĪNIKAS UN DOKTORĀTA DARBALAIKS JĀŅU NEDĒĻĀ

Jāņu nedēļā poliklīnikas un doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. 22. jūnijā gan poliklīnikai, gan doktorātam būs saīsināta darbadiena, bet 23. jūnijā jeb Līgosvētku dienā, abas ārstniecības iestādes būs slēgtas.
27.06.2023.

14. JŪLIJĀ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

Bērnu alergoloģe Kristina Amosova nākamreiz Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems 14. jūlijā, un pašlaik vēl iespējams pieteikties konsultācijai. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu konsultācija ir valsts apmaksāta.
16.06.2023.

14. JŪLIJĀ KONSULTĒS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Ventspils poliklīnikā pacientus pieņem sertificēta tehniskā ortopēde Evita Kučerova, kas konsultē un veic gaitas un stājas analīzi. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai piektdien, 14. jūlijā.
20.06.2023.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO KONSULTĒS 3. UN 17. JŪLIJĀ

Alergoloģe Īrisa Tereško nākammēnes Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs divas reizes – 3. un 17. jūlijā. Pieņemšanas grafiks 3. jūlijam jau aizpildīts, taču pašlaik vēl iespējams pieteikties konsultācijai 17. jūlijā.
03.07.2023.

13. JŪLIJĀ PACENTUS PIEŅEMS PROKTOLOGS A. MARTINSONS

Ceturtdien, 13. jūlijā, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Lai pieteiktos konsultācijai, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku.
27.06.2023.

ELEKTRONISKĀ IZSOLĒ PĀRDOD AUTOMAŠĪNU "VW GOLF PLUS"

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika" elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli pārdod kustamo mantu – automašīnu "VW Golf Plus". Sākuma cena – 3000 eiro. Izsole sākas 27. jūnijā, plkst. 13.00.
1 / 4 5 6 7 8 / 10