2023. gada jaunumi

30.03.2023.

20. APRĪLĪ NORISINĀSIES INFORMATĪVS SEMINĀRS

Ceturtdien, 20. aprīlī, no plkst. 12.00 Ventspils poliklīnikas konferenču zālē norisināsies informatīvs seminārs “Aktualitātes proktoloģijā un fleboloģijā”. Lekcijas vadīs Dr. Mauriņa klīnikas speciālisti.
28.03.2023.

24. APRĪLĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

Pirmdien, 24. aprīlī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Ārste pieņem gan pieaugušos, gan arī bērnus, kas sasnieguši sešu gadu vecumu.
20.03.2023.

20. APRĪLĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

20. aprīlī Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons. Apmeklējuma laikā ārsts arī veic izmeklēšanu un, ja nepieciešams, izveido ārstēšanas plānu.
13.03.2023.

IEGĀDĀTA DIGITĀLĀ VIDEODERMATOSKOPIJAS SISTĒMA

Ventspils poliklīnikas dermatologa kabinetam iegādāta jauna iekārta – digitālā videodermatoskopijas sistēma VIDIX 4.0. Ar to tiek veikti vēl precīzāki ādas veidojumu izmeklējumi.
09.03.2023.

PACIENTUS PIEŅEM MASIERIS DENISS ČEBANOVS

Ventspils poliklīnikas speciālistu komandai pievienojies masieris Deniss Čebanovs. Viņš atzīst, ka masierim jāprot atrast pieeju katram pacientam, un jābūt gatavam arvien apgūt ko jaunu.
08.03.2023.

PIEDĀVĀJAM ĒNOT BIOMEDICĪNAS LABORANTU UN FIZIOTERAPEITU!

5. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ēnot laboratorijā un ārstnieciskās vingrošanas zālē jeb iepazīt biomedicīnas laboranta un fizioterapeita darbu.
01.03.2023.

ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO MARTĀ KONSULTĒS DIVAS REIZES

Alergoloģe Īrisa Tereško šomēnes pacientus poliklīnikā pieņems divas reizes – 13. un 27. martā. 13. marta pieraksts jau aizpildīts, taču vēl iespējams pieteikties konsultācijai 27. martā. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.
28.02.2023.

PACIENTUS PIEŅEM FIZIOTERAPEITS KRISTAPS GRAŽINSKIS

Ventspils poliklīnikas speciālistu komandai pievienojies fizioterapeits Kristaps Gražinskis. Viņš uzsver, ka ar fizioterapiju var sasniegt ļoti labus rezultātus, taču pacientam ir svarīgi būt motivētam un neapstāties, ja tas neizdodas tik ātri kā iecerēts.
1 / 7 8 9 / 10