Menu

20. APRĪLĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

20.03.2023.

Ceturtdien, 20. aprīlī, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Apmeklējuma laikā ārsts izjautā pacientu, atbild uz jautājumiem, kā arī veic izmeklēšanu un, ja nepieciešams, izveido ārstēšanas plānu.

Medicīnas doktors, ķirurgs proktologs A. Martinsons ir Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs. Ārsta konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Cenā iekļauta konsultācija, proktoskopija jeb proktoloģiska izmeklēšana un ārstēšanas plāna izveide, ja tā ir nepieciešama. Izveidojot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē https://lazermedicinasklinika.lv), konsultācija maksās 55 eiro.

Lai pierakstītos proktologa konsultācijai Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Uzzināt vairāk informācijas un pieteikties konsultācijai iespējams arī tiešsaistē. Ārsts A. Martinsons Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē vienu reizi mēnesī.

Proktoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta taisnās zarnas un citu resnās zarnas daļu slimības.  Proktologs ir ķirurgs, kas pamatā nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu. Speciālists jāapmeklē, ja pacientam ir sūdzības par diskomfortu anālās zonas rajonā (tostarp hemoroīdi, nieze un asiņošana). “Jebkurš diskomforts, kas saistīts ar anālās atveres apvidu, ir pamats, lai apmeklētu proktologu, jo aiz šiem simptomiem var slēpties ne tikai vēnu mezglu jeb hemoroīdu palielināšanās, bet arī dažādas nopietnākas saslimšanas un diagnozi var noteikt, tikai veicot izmeklējumu,” norāda proktologs A. Martinsons.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!