2023. gada jaunumi

10.11.2023.

MAINĪS PIESLĒGŠANĀS KĀRTĪBU E-VESELĪBAS PORTĀLAM

No nākamā gada mainīsies pieslēgšanās jeb autentifikācijas kārtība portālam www.eveseliba.gov.lv. Pieslēgties varēs tikai ar kvalificētiem elektroniskās identifikācijas rīkiem.
06.11.2023.

10. NOVEMBRĪ PIEŅEMS TEHNISKĀ ORTOPĒDE EVITA KUČEROVA

Piektdien, 10. novembrī, poliklīnikā pacientus pieņems tehniskā ortopēde Evita Kučerova. Vēl ir iespējams pieteikties konsultācijai – sazinoties ar reģistratūru.
31.10.2023.

24. NOVEMBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

24. novembrī poliklīnikā pacientus konsultēs bērnu alergoloģe Laine Bormane. Pašlaik vēl ir iespējams pieteikties konsultācijai, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru.
26.10.2023.

MASIERE ELĪNA FIŠERE ATSĀKUSI PACIENTU PIEŅEMŠANU

Vienā no Ventspils poliklīnikas masāžas kabinetiem atkal var sastapt masieri Elīnu Fišeri, kura septembra beigās pēc neilga pārtraukuma atsākusi pacientu pieņemšanu.
18.10.2023.

TEMPOROMANDIBULĀRĀS JEB ŽOKĻA LOCĪTAVAS DISFUNKCIJA

Ar žokļa locītavas disfunkciju saskaras 30% iedzīvotāju, un šī problēma biežāk ir izplatīta sieviešu vidū. Tā būtiski ietekmē dzīves kvalitāti, bet tikai 3,6–7% iedzīvotāju meklē palīdzību un ārstē šo problēmu.
17.10.2023.

VĒL VAR PIETEIKTIES BĒRNU ALERGOLOĢES SEMINĀRAM

Vēl var pagūt pieteikties bērnu alergoloģes Kristinas Amosovas semināram par izsitumiem uz ādas. Pasākums, kas paredzēts bērnu vecākiem, notiks 23. oktobrī, plkst. 18.00, poliklīnikas konferenču zālē.
04.10.2023.

27. OKTOBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

Piektdien, 27. oktobrī, Ventspils poliklīnikā pacientus pieņems bērnu alergoloģe Laine Bormane. Vizītes laikā iespējams veikt arī ādas dūriena un elpošanas testus.
27.09.2023.

VAR PIETEIKTIES ESTĒTISKĀS MEDICĪNAS PROCEDŪRĀM

Oktobrī dermatoloģe Ineta Zirne atsāks veikt procedūras ar kombinēto lāzera un pulsējošās gaismas iekārtu “Harmony XL Pro”. Pieteikties iespējams jau tagad, sazinoties ar reģistratūru.
1 2 3 4 5 / 10