Menu

30. JANVĀRĪ KONSULTĒS ALERGOLOĢE ĪRISA TEREŠKO

25.01.2023.

Pirmdien, 30. janvārī, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs alergoloģe Īrisa Tereško. Alergoloģe konsultē, veic diagnostiku un ārstēšanu akūtu un hronisku alerģisku slimību gadījumos. Konsultācijas notiek reizi mēnesī vai biežāk, izvērtējot pacientu pieprasījumu.

Ārste pieņem gan pieaugušos, gan arī bērnus, kas sasnieguši sešu gadu vecumu.

Alergoloģe darbam Ventspils poliklīnikā piesaistīta, ņemot vērā ventspilnieku ierosinājumus, ka iespēja alergologa konsultāciju saņemt savā pilsētā nepieciešama ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Reizi mēnesī Ventspils poliklīnikā konsultē arī bērnu alergoloģe Kristina Amosova.

Lai saņemtu valsts apmaksātu alergoloģes konsultāciju, jābūt ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumam. Lai pierakstītos uz konsultāciju, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv.

Ārsta specialitāti Ī. Tereško ieguvusi 2010. gadā, absolvējot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultāti. 2017. gadā ieguvusi internista specialitāti, pabeidzot rezidentūru RSU Tālākizglītības fakultātē, bet 2019. gadā – alergologa specialitāti, pabeidzot rezidentūru Latvijas Universitātē.

Ī. Tereško ir Latvijas Alergologu asociācijas, Eiropas alergoloģijas un klīniskās imunoloģijas akadēmijas, kā arī Latvijas internistu biedrības biedre. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot ārstu konferences, kongresus, seminārus un tālākizglītības kursus. Ārste paralēli konsultē pacientus arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”, Zemgales veselības centrā, kas atrodas Jelgavā, kā Alerģisko slimību ārstēšanas un izmeklēšanas centrā, Rīgā.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!