Menu

IESPĒJAMS PIERAKSTĪTIES UZ TEHNISKĀ ORTOPĒDA ROBERTA HRAPUNOVA KONSULTĀCIJU 24.02.

10.01.2023.

SIA “Tehniskā ortopēdija” ārsts Roberts Hrapunovs izbraukuma konsultācijas Ventspils poliklīnikā sniegs 27. janvārī. Ņemot vērā, ka pieraksts jau aizpildīts, pašlaik iespējams pierakstīties uz nākamo izbraukuma reizi – 24. februārī.

Izbraukuma konsultācijās Ventspils poliklīnikā pieejama dinamiskā podometrija, pēc kuras datiem iespējams izgatavot individuālas ortopēdiskās zolītes. Lai zolītes precīzi veiktu pēdas atslogošanu, tiek veikti arī 3D mērījumi. „Tehniskā ortopēdija” veic pilnu CAD-CAM jeb “kompjuterizēts dizains – kompjuterizēta ražošana” tehnoloģisko procesu, kas iekļauj digitālus mērījumus, zolīšu modelēšanu īpašā programmā, kā arī to frēzēšanu un pielāgošanu pacienta apaviem. Ar dinamiskās podometrijas palīdzību veic pēdas digitālu analīzi, tādējādi nosakot noslogojumu pēdas atbalsta virsmā. Ir svarīgi, lai slodzes sadalījums pēdās būtu optimāls, jo neatbilstoša slodze rada deformācijas.

Tiek piedāvāti arī tehniskie palīglīdzekļi, piemēram, korsetes, locītavu fiksatori un citas mīkstās un cietās ortozes. Pieejamas arī konsultācijas par ekstremitāšu protezēšanu un ortozēšanu, tostarp palīglīdzekļu pasūtīšanu, pielaikošanu un izsniegšanu – arī par valsts budžeta finansējumu.

Tehniskais ortopēds R. Hrapunovs uzņēmumā SIA “Tehniskā ortopēdija” strādā pie augšējo un apakšējo ekstremitāšu protēžu izgatavošanas, ortožu izgatavošanas un pielāgošanas, veic podometriju un individuālu ortopēdisko zolīšu izgatavošanu, kā arī citus darbus. Izglītību tehniskā ortopēda specialitātē viņš ieguvis Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātē, stažējies Slovēnijā. Pašlaik turpina akadēmiskās studijas Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē.

Tehniskā ortopēda konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 30 eiro bērniem un 40 eiro pieaugušajiem. Iegūt vairāk informācijas un pierakstīties uz vizīti Ventspils poliklīnikā iespējams, sazinoties ar SIA “Tehniskā ortopēdija”: zvanot uz tālruņa numuru 23378456 vai 27767171. Papildu informācija pieejama tīmekļvietnē www.ortopedija.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!