Menu

29. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE LAINE BORMANE

05.09.2023.

Pacientu pieņemšanu Ventspils poliklīnikā atsākusi bērnu alergoloģe Laine Bormane. Pašlaik iespējams pieteikties konsultācijai 29. septembrī.

Ārste īpaši specializējusies molekulārajā alergoloģijā pārtikas alerģijas jomā, darbā ar atopiskā dermatīta pacientiem, taču konsultē arī pacientus ar citām alerģiskām slimībām, tostarp alerģisku rinītu, astmu, nātreni u.c. Apmeklējuma laikā ir iespējams arī veikt ādas testus ar dažādiem alergēniem, bet pacientiem ar elpceļu simptomiem – elpošanas testus.

L. Bormane absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultāti, tostarp iegūstot gan pediatra, gan bērnu alergologa specialitāti. Pieredzi un zināšanas papildinājusi Itālijas klīnikā “Bambino Gesù”. Kā pediatre un bērnu alergoloģe kopš 2009. gada strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgā. Tāpat ārste strādā arī Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centrā, Rīgā. Darbam Ventspils poliklīnikā bērnu alergoloģe piesaistīta 2016. gadā, ņemot vērā bērnu vecāku ieteikumus pašvaldības īstenotajā programmā “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”.

Ar ģimenes ārsta nosūtījumu bērnu alergoloģes konsultācija Ventspils poliklīnikā ir valsts apmaksāta. Lai pieteiktos konsultācijai, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz e-pasta adresi registratura@ventspilspoliklinika.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!