Menu

21. SEPTEMBRĪ KONSULTĒS PROKTOLOGS MARTINSONS

11.09.2023.

Ceturtdien, 21. septembrī, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Apmeklējuma laikā ārsts arī veic proktoskopiju jeb proktoloģisku izmeklēšanu un, ja nepieciešams, izveido arī ārstēšanas plānu.

Medicīnas doktors, ķirurgs proktologs A. Martinsons ir Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs. Proktologs ir ķirurgs, kas pamatā nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu. Šāds speciālists jāapmeklē, ja pacientam ir sūdzības par diskomfortu anālās zonas rajonā. “Jebkurš diskomforts, kas saistīts ar anālās atveres apvidu, ir pamats, lai apmeklētu proktologu, jo aiz šiem simptomiem var slēpties ne tikai vēnu mezglu jeb hemoroīdu palielināšanās, bet arī dažādas nopietnākas saslimšanas un diagnozi var noteikt, tikai veicot izmeklējumu,” norāda proktologs A. Martinsons.

Proktologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Cenā iekļauta konsultācija, proktoskopija jeb proktoloģiska izmeklēšana un ārstēšanas plāna izveide, ja tā ir nepieciešama. Izveidojot klīnikas Privilēģiju karti (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē lazermedicinasklinika.lv), konsultācija maksās 55 eiro. Ārsts A. Martinsons Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē reizi mēnesī.

Lai pieteiktos proktologa konsultācijai Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Uzzināt vairāk informācijas un pieteikties konsultācijai iespējams arī tiešsaistē.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!