Menu

Ķermeņa masas analizators

Daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru “Tanita MC-980” varētu dēvēt par “gudrajiem svariem”. Cilvēks uz tiem uzkāpj, un iekārta mazāk kā pusminūtes laikā nosaka ne tikai ķermeņa masu un ķermeņa masas indeksu, bet vairākus citus rādītājus. Tostarp ķermeņa tauku daudzumu (uzrāda arī viscerālos jeb slēptos taukus, kas uzkrājas ap iekšējiem orgāniem un ir īpaši kaitīgi organismam), ūdens daudzumu, tauku, muskuļu un kaulu masu, vielmaiņas ātrumu, kā arī organisma metabolisko jeb bioloģisko vecumu un vairākus citus organisma stāvokļa rādītājus.

Izmeklējumu ar ķermeņa masas analizatoru var veikt ne tikai veselības problēmu gadījumos, bet arī profilaksei. Veicot izmeklējumu, iespējams noskaidrot ķermeņa stiprās un vājās puses.

Kad ķermeņa masas analizators savu darbu veicis, medicīnas speciālists pacientam iesaka turpmāko rīcību, lai cilvēks savu veselību un fizisko formu saglabātu esošajā līmenī vai to atjaunotu. Piemēram, iesaka mainīt ēšanas paradumus, veikt konkrētas fiziskās aktivitātes. Savukārt pacientiem, kuriem izmeklējums ar ķermeņa masas analizatoru radījis aizdomas par kādām veselības problēmām, tiek nozīmēta padziļināta izmeklēšana.

Izmeklējums ar ķermeņa masas analizatoru ir ātrs un sniedz pamata informāciju par pacienta veselības stāvokli. Tas nenosaka konkrētu diagnozi, taču parāda virzienu, kurā jāturpina pacienta izmeklēšana un ārstēšana, ja tas nepieciešams.

Izmeklējums ar daudzfunkcionālo ķermeņa masas analizatoru ir maksas pakalpojums, un ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams.

Ar pakalpojuma cenām var iepazīties sadaļā CENRĀDIS.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!