Menu
Dermatologa kabinetā pieejamas procedūras ar kombinēto lāzera un pulsējošās gaismas iekārtu “Harmony XL Pro”. Iekārtas komplektācijā ir vairāki uzgaļi, kas nodrošina dažāda dziļuma saudzīgu sejas ādas, kakla un dekoltē zonas problēmu ārstēšanu. Ar šo jaunākās paaudzes iekārtu tiek piedāvāti maksas pakalpojumi – procedūras sejas, kakla un dekoltē zonas saudzīgai fotoatjaunošanai, ādas tvirtuma, elasticitātes uzlabošanai un ādas toņa izlīdzināšanai, kā arī ādas bojājumu, tostarp paplašinātu asinsvadu un asinsvadu veidojumu likvidācija un ādas pigmentācijas izmaiņu korekcija. Vairumam procedūru nepieciešami atkārtoti apmeklējumi.

Piedāvājam šādas procedūras:

Lāzerprocedūra, pielietojot iekārtas lāzera uzgali “Clear Lift”, paredzēta, lai panāktu sejas tvirtuma atjaunošanu. Procedūras laikā lāzera stars ādā rada tūkstošiem karstu dūrienu, kas pakāpeniski sasilda ādas dziļākos dermas slāņus, tādējādi veicinot jauna un kvalitatīva kolagēna veidošanos. Pēc pilna kursa āda kļūst ievērojami tvirtāka, starojošāka, uzlabojas tās struktūra un tonuss, samazinās pigmentācija un sīkās grumbiņas, kā arī tiek aizkavēta jaunu grumbiņu veidošanās, samazināti tauku dziedzeru izvadi un sašaurinātas poras. Procedūra ir salīdzinoši nesāpīga, turklāt veicot procedūru kursu, nav nepieciešams pārtraukt ierastās aktivitātes, izņemot solārija apmeklējumu un sauļošanos.
Procedūra, pielietojot iekārtas intensīvi pulsējošās gaismas sistēmas uzgali “VL-Dye”, paredzēta gan rozācijas (no ādas apsārtuma līdz izteiktākām ādas problēmām) un kuperozes (kapilāru tīklojuma skarta āda, redzamas tā dēvētās asinsvadu zvaigznītes) terapijai, gan ādas fotoatjaunošanai. Tā ļoti precīzi atrod un uzkarsē ādas virspusējos un vidēji dziļos asinsvadus un pigmenta plankumus. Intensīvi pulsējošās gaismas iedarbības rezultātā apstrādes vietas audi tiek termiski bojāti, lai panāktu ādas atjaunošanās procesus, kuru laikā izdalās bioloģiski aktīvas vielas, kas veicina gan bojāto asinsvadu uzsūkšanos, gan arī jauna kolagēna veidošanos. Pēc procedūras – viena līdz divu mēnešu laikā – ādas tonis kļūst ievērojami gaišāks un vienmērīgāks, un ādas poras ir samazinājušās.
“Near Infrared” procedūra. To sekmīgi pielieto sejas, kakla un dekoltē zonas ādas nostiprināšanai, kā arī sejas ovāla, īpaši dubultzoda korekcijai. Procedūras laikā, sekojot līdzi ar speciālu termometru, ādu uzsilda līdz 40–42°C. Āda saņem noteiktu enerģiju, kas nepieciešama kolagēna stimulēšanai, ādas tonusa un elasticitātes uzlabošanai, kā arī tauku šūnu šķelšanai.
Lāzerprocedūra ar “CLP Nd:YAG 1064 Module” lāzeru paredzēta vaskulāro jeb asinsvadu bojājumu, tostarp hemangiomu, asinsvadu zvaigznīšu un paplašinātu kapilāru ārstēšanai gan uz sejas, gan uz ķermeņa.
Pakalpojumu cenas var apskatīt sadaļā CENRĀDIS.

Lai veiktu kādu no procedūrām, vispirms jādodas uz konsultāciju pie dermatoloģes Inetas Zirnes, lai izvērtētu ādas stāvokli un izvēlētos piemērotāko procedūru.
Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!