Menu

Ventspils poliklīnikā pieejama ārstnieciskā masāža, kuras pamatā ir klasiskās masāžas metodes. Masāža ir noderīga daudzu slimību profilaksē un ārstēšanā, tā iedarbojas gan atsevišķi uz noteiktām organisma sistēmām, gan uz visu ķermeni kopumā. Masāža uzlabo nervu sistēmas darbību un ādas apasiņošanu, tāpat tiek atslābināti pārslogoti muskuļi, mazinās sāpes un uzlabojas šūnu vielmaiņas process.

Pieejama masāža gan pieaugušajiem, gan bērniem no viena mēneša vecuma. Viens masāžas kurss ilgst desmit reižu.

Piedāvājam dažādu ķermeņa daļu masāžu, tostarp vispārējo, galvas, sejas, kakla un apkakles, rokas, krūšu kurvja zonas, rokas un pleca zonas, kājas, kājas un gūžas zonas, vēdera un citu zonu masāžu.

Ar visiem mūsu piedāvātajiem masāžas veidiem un to cenām var iepazīties sadaļā CENRĀDIS. Lai apmeklētu masāžu, nepieciešams ģimenes ārsta vai rehabilitologa nosūtījums.

  • Pacientiem ar veselības apdrošināšanas polisi pakalpojumus apmaksā atbilstoši veselības apdrošināšanas programmas nosacījumiem.
Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!