Menu

PIEEJAMA ĀRSTNIECISKĀ MASĀŽA

31.05.2024.

Arī vasarā ķermenis būs pateicīgs, ja par to parūpēsimies. Masāža ir lielisks veids, kā atslābināties un uzlabot sava ķermeņa vispārējo stāvokli. Piedāvājam apmeklēt ārstniecisko masāžu, ko veic trīs sertificēti masieri – Elīna Fišere, Sandra Koha un Deniss Čebanovs.

Ventspils poliklīnikā pieejama ārstnieciskā masāža, kuras pamatā ir klasiskās masāžas metodes. Masāža ir noderīga daudzu slimību profilaksē un ārstēšanā, tā iedarbojas gan atsevišķi uz noteiktām organisma sistēmām, gan uz visu ķermeni kopumā. Masāža uzlabo nervu sistēmas darbību un ādas apasiņošanu, tāpat tiek atslābināti pārslogoti muskuļi, mazinās sāpes un uzlabojas šūnu vielmaiņas process.

Piedāvājam dažādu ķermeņa daļu masāžu, visus piedāvātos veidus un to cenas var apskatīt tīmekļvietnes sadaļā CENRĀDIS. Pieejama masāža gan pieaugušajiem, gan bērniem no viena mēneša vecuma.

Lai apmeklētu masāžu, nepieciešams ģimenes ārsta vai rehabilitologa nosūtījums. Noteiktu diagnožu gadījumos un ar ārsta nosūtījumu bērniem pienākas valsts apmaksātas masāžas. Viens masāžas kurss iekļauj vidēji desmit apmeklējumus.

Ventspils poliklīnika sadarbojas ar lielāko daļu veselības apdrošināšanas kompāniju, un masāžas pakalpojuma apmaksa ērti iespējama, tiešsaistē izmantojot apdrošināšanas polisi.

Pieteikties masāžai iespējams, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz e-pasta adresi registratura@ventspilspoliklinika.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!