Menu

NOTIKS PRAKTISKĀS APMĀCĪBAS UGUNSDROŠĪBĀ

25.04.2024.

Pirmdien, 29. aprīlī, Ventspils poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp arī praktiskās mācības, kuru laikā – plkst. 12.30 – tiks ieslēgts apziņošanas trauksmes signāls. Poliklīnikas darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, līdz ar to arī nebūs iespējams sazvanīt reģistratūru.

Plānots, ka ugunsdrošības praktiskās mācības poliklīnikā norisināsies laikā no plkst. 12.30 līdz 12.45. Poliklīnikas apmeklētājus, kas šajā laikā atradīsies medicīnas iestādē, aicinām sekot līdzi norādēm. Tāpat šajā laikā nebūs iespējams sazvanīt poliklīnikas reģistratūru. Lai sazinātos ar reģistratūru, lūdzam izraudzīties citu laiku vai izmantot automātisko atbildētāju, un atstāt ziņu, lai reģistratūras darbinieki pēcāk varētu atzvanīt. Lai to izdarītu, zvanītājam pēc uzaicinājuma teksta jānospiež taustiņš „1” un jāierunā ziņa, noteikti nosaucot arī telefona numuru, uz kuru atzvanīt. Poliklīnikas reģistratūras darbinieki ar pacientu sazināsies, tiklīdz tas būs iespējams.

Apmācību laikā tiks pārbaudīts, kā poliklīnikas personāls prot nepieciešamības gadījumā praktiski pielietot iepriekš iegūtās teorētiskās zināšanas. Personāla rīcība tiks izvērtēta, un nepieciešamības gadījumā pilnveidota.

Ugunsdrošības apmācību norisi un biežumu nosaka Ministru kabineta noteikumi nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”. Tie cita starpā paredz, ka ārstniecības iestādēm teorētiskās apmācības notiek četras reizes gadā, bet praktiskās apmācības – reizi gadā.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!