DARBALAIKA IZMAIŅAS MAIJA SVĒTKU NEDĒĻĀ

24.04.2024.

Maija svētku nedēļā Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. 30. aprīlī un 3. maijā abām ārstniecības iestādēm būs saīsināts darbalaiks, bet 1. maijā, Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienā, un 6. maijā (pārceltā brīvdienā no 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas) poliklīnikai un doktorātam būs brīvdiena.

Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaiks:

• otrdien, 30. aprīlī, – no plkst. 8.00 līdz 17.00;
  • trešdien, 1. maijā, – brīvdiena;
  • ceturtdien, 2. maijā, – 8.00 līdz 19.00;
  • piektdien, 3. maijā, – no plkst. 8.00 līdz 17.00;
  • sestdien, 4. maijā, – brīvdiena;
  • svētdien, 5. maijā, – brīvdiena;
  • pirmdien, 6. maijā, – brīvdiena.

Pēc svētku brīvdienām, no otrdienas, 7. maija, pacientus gaidīsim ierastajā darbalaikā – no plkst. 8.00 līdz 19.00.

Lai svētku brīvdienu laikā saņemtu medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, aicinām zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Darbdienās tālrunis darbojas no plkst. 17.00 līdz 8.00, bet brīvdienās un svētku dienās – visu diennakti. Nepieciešamības gadījumā Neatliekamo medicīnisko palīdzību iespējams saņemt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā (tālruņa numurs 636 24721). Savukārt izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Lai skaistas maija brīvdienas!