Menu

25. JŪNIJĀ KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE KRISTINA AMOSOVA

04.06.2024.

Pieejamas brīvas vietas bērnu alergoloģes Kristinas Amosovas konsultācijām 25. jūnijā. Lai pieteiktos, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru.

Ārste var bērniem palīdzēt šādos gadījumos:

  • ilgstoši apgrūtināta elpošana caur degunu, iesnas;
  • acu apsārtums, asarošana, nieze, konjunktivīts;
  • izsitumi;
  • aizdomas par pārtikas alerģiju;
  • hroniski gremošanas traucējumi;
  • ilgstošs klepus, elpas trūkuma lēkmes;
  • aizdomas par medikamentu alerģiju;
  • aizdomas par insektu (kukaiņu) alerģiju.

Konsultācijas laikā K. Amosova noskaidro alerģijas cēloni, piemeklē atbilstošu ārstēšanu un apspriež veidu, kā izvairīties no konkrētā alergēna, tādējādi samazinot slimības simptomus. Nepieciešamības gadījumā iespējami arī papildu izmeklējumi, tostarp ādas alergotesti. Taču, kā uzsver ārste, nevajadzētu koncentrēties tikai uz izmeklējumiem, jo arī dialogs ar bērna vecāku var sniegt daudz informācijas.

Bērnu alergoloģe 2017. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, ieguvusi pediatra, bērnu alergologa sertifikātu. Regulāri papildina zināšanas un ar referātiem piedalās starptautiskās konferencēs un kongresos, veido publikācijas Latvijas medicīnas žurnālos, kā arī gatavo izglītojošus materiālus alerģisku pacientu vecākiem.

Ar ģimenes ārsta nosūtījumu bērnu alergoloģes konsultāciju poliklīnikā apmaksā valsts. Ierasti bērnu alergoloģe poliklīnikā pacientus konsultē reizi mēnesī, bet, atsaucoties pacientu pieprasījumam, konsultācijas notiek arī biežāk.

Lai pieteiktos konsultācijai, jāsazinās ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131 vai rakstot ziņu uz registratura@ventspilspoliklinika.lv.

Reizi mēnesī Ventspils poliklīnikā pacientus konsultē arī bērnu alergoloģe Laine Bormane, kā arī alergoloģe Īrisa Straume, kura pieņem gan bērnus no sešu gadu vecuma, gan pieaugušos. Vairāk informācijas iespējams iegūt, sazinoties ar poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 63622131.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!