Menu

16. MAIJĀ PIEŅEMS PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS

12.04.2024.

Ceturtdien, 16. maijā, Ventspils poliklīnikā izbraukuma konsultācijas sniegs Dr. Mauriņa klīnikas ķirurgs proktologs Aigars Martinsons. Apmeklējuma laikā ārsts arī veic proktoskopiju jeb proktoloģisku izmeklēšanu un, ja nepieciešams, izveido ārstēšanas plānu.

Medicīnas doktors, ķirurgs proktologs A. Martinsons ir klīnikas Proktoloģijas nodaļas vadītājs. Proktologs ir ķirurgs, kas nodarbojas ar taisnās zarnas slimību ārstēšanu. Šāds speciālists jāapmeklē, ja pacientam ir sūdzības par diskomfortu anālās zonas apvidū. “Jebkurš diskomforts, kas saistīts ar anālās atveres apvidu, ir pamats, lai apmeklētu proktologu, jo aiz šiem simptomiem var slēpties ne tikai vēnu mezglu jeb hemoroīdu palielināšanās, bet arī dažādas nopietnākas saslimšanas un diagnozi var noteikt, tikai veicot izmeklējumu,” uzsver proktologs A. Martinsons.

Proktologa konsultācija Ventspils poliklīnikā pieejama vienu reizi mēnesī. Konsultācija ir maksas pakalpojums, un tās cena ir 65 eiro (ar Dr. Mauriņa klīnikas Privilēģiju karti – 55 eiro). Cenā iekļauta konsultācija, proktoskopija jeb proktoloģiska izmeklēšana un ārstēšanas plāna izveide, ja tā ir nepieciešama.

Lai pieteiktos proktologa konsultācijai Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Uzzināt vairāk informācijas un pieteikties konsultācijai iespējams arī tiešsaistē.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!