Menu

11. APRĪLĪ KONSULTĒS FLEBOLOGS ANDREJS VANAGS

20.03.2024.

11. aprīlī Ventspils poliklīnikā konsultēs Dr. Mauriņa klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags. Konsultācijā ārsts izmeklēs kājas un nepieciešamības gadījumā izveidos ārstēšanas plānu.

Konsultācijas laikā ārsts veiks kāju vēnu un artēriju duplekssonogrāfisku diagnostiku, lai īsā laikā iegūtu precīzu informāciju par kāju veselības stāvokli. Vēnu duplekssonogrāfija ir nesāpīga, droša un ilgst aptuveni 15 minūtes. Speciālists arī atbildēs uz pacienta jautājumiem un sniegs informāciju par ārstēšanas iespējām. “Statistiski katram trešajam cilvēkam var būt varikozas vēnas, bet estētiskas problēmas vēl biežāk – līdz pat 80% cilvēku. Ir cilvēki, kas vēlas izārstēt vēnu slimību, citi – uzlabot to vizuālo izskatu,” stāsta flebologs A. Vanags.

Medicīnas doktors ķirurgs, flebologs A. Vanags absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007. gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2010. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu. Stažējies Puatjē Universitātes klīnikā Francijā. Ārsts ir Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs, Latvijas Zinātņu Padomes eksperts kopš 2012. gada. Zināšanas regulāri papildina Eiropas un pasaules līmeņa kongresos un kursos.

Flebologa konsultācija Ventspils poliklīnikā ir maksas pakalpojums, un tā cena ir 65 eiro. Izveidojot Dr. Mauriņa klīnikas Privilēģiju karti, (to bez maksas var izdarīt klīnikas tīmekļvietnē), vizīte maksās 55 eiro.

Lai iegūtu papildu informāciju un pierakstītos uz flebologa konsultāciju Ventspils poliklīnikā, jāsazinās ar Dr. Mauriņa klīniku, zvanot uz tālruņa numuru 67374747. Iegūt vairāk informācijas un elektroniski pierakstīties uz vizīti pie flebologa ir iespējams klīnikas tīmekļvietnē https://venucentrs.lv.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!