TURPINĀM ATTĪSTĪT KULDĪGAS IELAS DOKTORĀTU

23.05.2022.

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” 18. maijā parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par jauna, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīta projekta īstenošanu. Līdz šī gada beigām paredzēts veikt telpu atjaunošanas darbus abās ģimenes ārstu praksēs Kuldīgas ielas doktorātā.

Projekta “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” Kuldīgas ielas doktorātā” mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību doktorāta pacientiem, it īpaši iedzīvotājiem, kas pakļauti sociālās un teritoriālās atstumtības, kā arī nabadzības riskam. Īstenojot projektu, paredzēts sakārtot infrastruktūru, tādējādi veidojot atbilstošu vidi doktorāta pacientiem un medicīnas personālam. Tiks attīstītas divas ģimenes ārstu prakses, uzlabojot gan pakalpojumu pieejamību, gan kvalitāti.

Kuldīgas ielas doktorāts, kas atrodas Kuldīgas ielā 110, ir Ventspils poliklīnikas filiāle. Tajā pacientus pieņem divas ģimenes ārstes – Gundega Rūtenberga un Madara Bula.

Projekta nr. 9.3.2.0/21/A/031 “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” Kuldīgas ielas doktorātā” kopējās izmaksas ir 17 578,90 eiro, tostarp ERAF līdzfinansējums 85% apmērā jeb 14 942,06 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums 9% apmērā jeb 1 582,10 eiro un pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” līdzfinansējums 6% apmērā jeb 1 054,74 eiro.

Īstenojot šo projektu, pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” turpina attīstīt Kuldīgas ielas doktorātu. Pagājušā gada novembrī noslēdzās divu gadu garumā īstenotais, ERAF līdzfinansētais projekts “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs. Tā laikā cita starpā tika modernizēta doktorāta procedūru telpa, tostarp iegādātas jaunas mēbeles un medicīniskās iekārtas.