APLEDOJUŠO IETVJU DĒĻ AICINĀM IZVĒRTĒT NEPIECIEŠAMĪBU APMEKLĒT POLIKLĪNIKU!

20.12.2022.

Bīstami apledojušo ietvju dēļ aicinām pacientus šajās dienās izvērtēt nepieciešamību apmeklēt poliklīniku un vajadzības gadījumā atcelt vai pārcelt pierakstu!

Laikapstākļu dēļ pašlaik pilsētā, tostarp Ventspils poliklīnikas apkārtnē, ir īpaši apledojušas un slidenas ietves. Atsevišķi pacienti krītot guvuši traumas, bet vēl citi, iespējams, tādēļ, pieņēmuši lēmumu poliklīniku neapmeklēt.

Tādēļ aicinām pacientus šajās dienās izvērtēt nepieciešamību apmeklēt poliklīniku. Ja vizīte nav steidzama, iespējams, apmeklējumu var pārcelt. Ja plānojat neierasties, lūdzu, atceliet vai pārceliet pierakstu, zvanot poliklīnikas reģistratūrai uz tālruņa numuru 63622131. Tādējādi medicīnas personāls būs informēts par atcelto apmeklējumu.

Esiet uzmanīgi!