Menu

PABEIGTA ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA

19.11.2021.

Pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” pabeigusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta īstenošanu. Projekts īstenots nedaudz vairāk kā divu gadu garumā, un tā laikā uzlabots tehniskais nodrošinājums ģimenes ārstu praksēs gan poliklīnikā, gan Kuldīgas ielas doktorātā.

Īstenojot projektu “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs”, iegādātas jaunas un nomainītas nolietotās medicīniskās iekārtas un datortehnika, kā arī labiekārtots Kuldīgas ielas doktorāts.

Ventspils poliklīnikai sagādāti jauni datori, procedūru galdiņi un papīra smalcinātāji, kā arī ierīce netiešai asinsspiediena mērīšanai.

Kuldīgas ielas doktorātā labiekārtota un modernizēta procedūru telpa, tostarp paplašinot piedāvāto procedūru klāstu. Tā aprīkota ar jaunām mēbelēm, tostarp galdu un dokumentu skapjiem. Iegādāts jauns ausu irrigators jeb aparāts ausu tīrīšanai un skalošanai, hemoglobinometrs jeb aparāts, ar ko nosaka hemoglobīna daudzumu šķidrumā, urīna analizators un medicīniskie svari ar auguma mērītāju.

Abu medicīnas iestāžu aprīkojumu papildinājis ledusskapis vakcīnu uzglabāšanai, elektrokardiogrāfs un otoskops ar oftalmoskopu (auss spogulītis jeb instruments, ko izmanto ārējās auss ejas un vidusauss izmeklēšanai, ar instrumentu acs dibena apskatei).

ERAF projekta mērķis bija uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Ventspils iedzīvotājiem un attīstīt veselības aprūpes infrastruktūru, kas saistīta ar primārās veselības aprūpes jeb ģimenes ārstu pakalpojumiem. “Līdz ar projekta īstenošanu primārās veselības aprūpes pakalpojumi kļuvuši modernāki un ir vairāk pielāgoti mūsdienu pacientu vajadzībām,” norāda poliklīnikas kvalitātes kontroles vadītāja Anna Savčuka.

Projekta Nr. 9.3.2.0/19/A/083 “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs” kopējās izmaksas ir 23 379,41 eiro apmērā, tai skaitā ERAF līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 19 872,50 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 2104,15 eiro un pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” līdzfinansējums attiecināmajām izmaksām 1402,76 eiro.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!