Menu

TELPU REMONTDARBI DOKTORĀTĀ TUVOJAS NOSLĒGUMAM

28.10.2022.

Noslēgumam tuvojas septembrī uzsāktie telpu remontdarbi Kuldīgas ielas doktorātā. Plānots, ka jau nākamās nedēļas laikā – kad darbi būs pabeigti un telpas iekārtotas – pacientu pieņemšanu doktorātā atsāks abas ģimenes ārstes – Madara Bula un Gundega Rūtenberga.

Kuldīgas ielas doktorātā notiek vienkāršoti telpu atjaunošanas darbi – atjaunots sienu krāsojums, ieklāts jauns linolejs, ierīkots jauns, energoefektīvs apgaismojums, kā arī veikti nelieli santehnikas darbi. Remontdarbus doktorātā veic celtniecības un remontdarbu uzņēmuma SIA “Aicers” darbinieki. Kā norāda Ventspils poliklīnikas projekta vadītāja Anna Savčuka, remontdarbi doktorāta telpās bija ļoti nepieciešami, jo iepriekš doktorāts remontēts pirms desmit gadiem – 2012. gadā. Atjaunotajās telpās uzturēties būs ērtāk un patīkamāk gan medicīnas personālam, gan pacientiem.

Abas ģimenes ārstes – M. Bula un G. Rūtenberga – remontdarbu dēļ kopš 12. septembra uz laiku pacientus pieņem Ventspils poliklīnikā, Raiņa ielā 6, 3. stāvā (arī pašlaik sazināties ar medicīnas personālu vai pierakstīties uz vizīti var, zvanot uz doktorāta tālruņa numuru 63622286).

Doktorāta telpu atjaunošanas darbi tiek veikti, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīto projektu “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” Kuldīgas ielas doktorātā”, kas uzsākts pavasarī. Kad 18. maijā tika parakstīts līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par šī projekta īstenošanu, projekta kopējās izmaksas bija 17 578,90 eiro, tostarp ERAF līdzfinansējums 85%, valsts budžeta līdzfinansējums 9% un pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” līdzfinansējums 6% apmērā. Taču līgums ar SIA “Aicers”, kas iepirkuma rezultātā parakstīts 17. augustā, būvniecības izmaksu kāpuma dēļ noslēgts par kopējo summu 23 906,91 eiro. Starpību paredzēts segt no Ventspils poliklīnikas budžeta finanšu līdzekļiem.

Doktorāta telpu iekārtojums tiks saglabāts, jo tas daļēji atjaunots jau pagājušajā gadā. 2021. gada novembrī noslēdzās divu gadu garumā īstenotais ERAF līdzfinansētais projekts “Primārās veselības aprūpes tehniskā nodrošinājuma uzlabošana pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” ģimenes ārstu praksēs”. Tā laikā doktorātam iegādātas jaunas mēbeles un medicīniskās iekārtas.

Kuldīgas ielas doktorāts, kas atrodas Kuldīgas ielā 110, ir Ventspils poliklīnikas filiāle.

Informējam, ka tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Vairāk informācijas šeit!