JĀBŪT SEJAS AIZSARGMASKAI UN JĀIEVĒRO DISTANCE!

Lai ierobežotu “Covid-19” saslimšanas izplatību, Ventspils poliklīnikā aizvien spēkā vairāki ierobežojumi.

Pirmkārt, poliklīniku apmeklēt joprojām var tikai iepriekš pierakstoties (sazinoties ar Ventspils poliklīnikas reģistratūru – zvanot uz tālruņa numuru 636 22131 vai rakstot ziņu uz e-pastu registratura@ventspilspoliklinika.lv). Izņēmums ir gadījumi, ja dodaties uz laboratoriju nodot analīzes vai veikt elektrokardiogrāfijas izmeklējumu, kas notiek bez iepriekšēja pieraksta, ja ir ārsta nosūtījums.

Apmeklējot poliklīniku, ikvienam pacientam jāierodas savā sejas aizsargmaskā (lūdzam ņemt vērā, ka aizsargmaskai jāaizsedz deguns un mute, un tai jābūt uzliktai visu apmeklējuma laiku). Pie ieejas pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis. Aicinām pacientus ierasties tikai uz pieraksta laiku, lai lieki nedrūzmētos un atgādinām, ka laikā, kamēr atrodaties iestādē, joprojām jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem!

2021. gada 13. maijā.