• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

Mājas vizīti uz konkrēto dienu iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, piezvanot reģistratūrai.

 

"Covid-19" dēļ pie mums ir spēkā noteikti ierobežojumi! Ar tiem var iepazīties šeit: IEROBEŽOJUMI

Vides pieejamība

Ventspils poliklīnikas ēkas Raiņa ielā 6, Ventspilī ieeju mezgli ir aprīkoti ar uzbrauktuvēm (pandusiem), platām durvīm, kas atveras automātiskā režīmā. Uz ēkas 2. un 3. stāvu iespējams nokļūt arī ar liftu. Katrā stāvā ir izbūvēta viena tualete personām ar īpašām vajadzībām, kur ierīkota arī trauksmes poga, ja pacientam nepieciešama personāla palīdzība. Koridori ir plaši, gar sienām uzstādītas atbalsta margas, visas durvis ir piemērotas, lai pa tām varētu iekļūt/izkļūt personas ratiņkrēslā. Arī reģistratūras lete ir izbūvēta tā, lai pie tās būtu ērti apkalpot pacientus ar kustību traucējumiem. Nepieciešamības gadījumā pacients var vērsties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā, lai aizņemtos poliklīnikas ratiņkrēslu nokļūšanai no personīgā transportlīdzekļa no stāvlaukuma līdz Ventspils poliklīnikas ārstam speciālistam.

 

Redzes invalīdu vajadzībām ap ieejas durvīm kabinetos ir kontrastējošas krāsas pārklājums, kāpņu margu galos un uz lifta pogā ir uzraksti Braila rakstā. Pie poliklīnikas ierīkotas speciālas stāvvietas autotransportam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un vecākiem ar bērniem. Poliklīnikas telpās ierīkota speciāla vieta drošai bērnu ratiņu novietošanai, katrā stāvā ir bērnu pārtinamais galdiņš.

 

Vides pieejamība attiecas ne tikai uz cilvēkiem ratiņkrēslā, bet arī uz veciem cilvēkiem, vecākiem ar bērnu ratiņiem un citiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās.

 

Doktorāta telpās Kuldīgas ielā 110, Ventspilī nodrošinātas nepieciešamās vides pieejamības prasībām personām ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem – ieejas mezgls aprīkots ar uzbrauktuvi (pandusu) un atbalsta margām, durvis ir nepieciešamajā platumā. Ierīkotas labierīcības personām ar kustību traucējumiem. Uzgaidāmajā telpā pieejams zīdaiņu pārtinamais galds.