• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

Mājas vizīti uz konkrēto dienu iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, piezvanot reģistratūrai.

 

"Covid-19" dēļ pie mums ir spēkā noteikti ierobežojumi! Ar tiem var iepazīties šeit: IEROBEŽOJUMI

Kas jāzina pacientiem?

Kā pieteikt mājas vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 15:00 zvanot uz poliklīnikas reģistratūru pa tālruni 636 22131. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15:00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

 

Vai pie visiem speciālistiem ir nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums?

Tiešās pieejamības speciālisti, pie kuriem nav vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums, ir acu ārsts, psihiatrs, narkologs, dermatovenerologs (pacientiem ar veneriskajām saslimšanām), endokrinologs (cukura diabēta slimniekiem) un onkologs.

 

Kā var reģistrēties pie cita ģimenes ārsta?

Ministru kabineta noteikumi nosaka, ka katrai personai ir tiesības izvēlēties citu ģimenes ārstu un veikt pārreģistrāciju ne biežāk kā divas reizes kalendāra gada laikā (izņemot gadījumus, ja pārreģistrācijas iemesls ir dzīvesvietas maiņa). Lai pārreģistrētos, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un atkārtoti aizpilda reģistrācijas anketu.

 

Kuru sabiedrību veselības apdrošināšanas polises Ventspils poliklīnikā ir derīgas?

Ventspils poliklīnikai ir noslēgti līgumi ar sekojošām apdrošināšanas sabiedrībām – "Baltijas Apdrošināšanas Nams",  "Balta",  "ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle", "If P&C Insurance AS Latvijas filiāle”,  ADB „Gjensidige“ Latvijas filiāle, “Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle”, "Seesam Life Insurance SE Latvijas Filiāle" un "BTA Baltic Insurance Company".

 

Kāda ir valsts noteiktā pacientu iemaksa?

Par valsts noteiktajām pacientu iemaksām lasiet ŠEIT

 

Kuri pacienti ir atbrīvoti no pacientu iemaksas?

No pacienta iemaksas ir atbrīvotas vairākas iedzīvotāju kategorijas un par tām lasiet ŠEIT

 

Kurus pakalpojumus valsts neapmaksā?

No valsts budžeta neapmaksā veselības aprūpes pakalpojumus, ja pacientam nav līgumattiecībās ar aģentūru esoša ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījuma (izņemot neatliekamo medicīnisko palīdzību šajos noteikumos minētajos gadījumos), un nesedz maksu par vairākiem veselības aprūpes pakalpojumiem, par ko lasiet ŠEIT

 

Kādos gadījumos jāsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība?

Neatliekamās medicīniskās palīdzības iestādes brigāde neatliekamo medicīnisko palīdzību cietušajam (saslimušajam) sniedz notikuma vietā, kā arī transportēšanas laikā uz ārstniecības iestādi dažādos gadījumos, vairāk lasiet ŠEIT

 

Kādas ir valsts nodrošinātās profilaktiskās apskates?

Valsts ir apstiprinājusi profilaktisko apskašu programmu, par to vairāk lasiet ŠEIT

Par dzemdes kakla vēža un krūts vēža skrīningu informāciju lasiet ŠEIT

 

Par citiem neskaidrajiem jautājumiem iedzīvotāji var zvanīt uz Nacionālā veseības dienesta (NVD)   Kurzemes nodaļu pa tālruni 633 23471 vai PSIA “Ventspils poliklīnika” valdes priekšsēdētājai Dacei Sormulei pa tālruni 636 24287.