• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

TEHNISKAIS ORTOPĒDS BRIEDIS KONSULTĒS 21. MAIJĀ

SIA “Tehniskā ortopēdija” speciālists Agris Briedis Ventspils poliklīnikā nākamreiz konsultēs 21. maijā.

lasīt tālāk

MAIJA SVĒTKU LAIKĀ IEVIESTAS IZMAIŅAS DARBALAIKĀ

Maija svētku laikā ieviestas izmaiņas Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā.

lasīt tālāk

FLEBOLOGA KONSULTĀCIJA – ARĪ PROFILAKSEI

Ceturtdien, 20. maijā, Ventspils poliklīnikā pacientus konsultēs Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Andrejs Vanags.

lasīt tālāk

LABORATORIJAS PIEDĀVĀJUMS

Poliklīnikā pacientus ik dienu apkalpo arī laboratorija. Daļu analīžu veic uz vietas, bet daļu – sadarbojoties ar citām laboratorijām.

lasīt tālāk

17.05. un 18.05. KONSULTĒS BĒRNU ALERGOLOĢE AMOSOVA

Ņemot vērā pieprasījumu, nākammēnes bērnu alergoloģe Kristina Amosova konsultēs divas dienas – 17. un 18. maijā.

lasīt tālāk

DARBALAIKS LIELDIENU NEDĒĻĀ

Lieldienu laikā mainīts poliklīnikas un doktorāta darbalaiks – ceturtdien, 1. aprīlī, abās medicīnas iestādēs būs saīsināta darbadiena.

lasīt tālāk