• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

Dermatologa, venerologa kabinets – Kuldīgā, Liepājas ielā 34. Tālrunis uzziņām 633 22401

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

Fakss: 636 22456

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

NOTIEK EIROPAS SPORTA NEDĒĻA

No 22. līdz 30. septembrim notiek Eiropas Sporta nedēļa. Vairākas bezmaksas aktivitātes norisinās arī Ventspils poliklīnikā.

lasīt tālāk

ALERGOLOGU PIEŅEMŠANA OKTOBRĪ UN NOVEMBRĪ

26. oktobrī poliklīnikā pieņems bērnu alergoloģe-pulmonoloģe Līga Berķe, bet 13. novembrī - alergoloģe Regīna Pakalne.

lasīt tālāk

UROLOGS PIEŅEMS 26. SEPTEMBRĪ

Poliklīnikā reizi mēnesī pieņem Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs. Nākamā pieņemšanas reize - 26. septembrī.

lasīt tālāk

KOPŠ SEPTEMBRA PIEŅEM GINEKOLOGS GURJANOVS

Kopš septembra poliklīnikā pieņem ginekologs Sergejs Gurjanovs. No oktobra viņš pieņems katru pirmdienu.

lasīt tālāk

VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

Poliklīnikā divas reizes nedēļā notiek vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām. Tās paredzētas no 21. līdz 30. grūtniecības nedēļai.

lasīt tālāk

VENTSPILS POLIKLĪNIKA PIEEJAMA IKVIENAM

Ventspils poliklīnikā ir padomāts par to, lai iekļūt ēkā un saņemt veselības aprūpes pakalpojumus varētu ikviens, kam tas nepieciešams.

lasīt tālāk