• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

Dermatologa, venerologa kabinets – Kuldīgā, Liepājas ielā 34. Tālrunis uzziņām 633 22401

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

Fakss: 636 22456

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

VENTSPILS POLIKLĪNIKĀ NORISINĀSIES ĀRSTU KONFERENCE

Ceturtdien, 28. martā, Ventspils poliklīnikā norisināsies ārstu konference “Aktualitātes proktoloģijā un fleboloģijā”.

lasīt tālāk

APRĪLĪ PIEŅEMS GAN PULMONOLOĢE, GAN ALERGOLOĢE

Bērnu pulmonoloģe Līga Berķe poliklīnikā pieņems 25. aprīlī, bet bērnu alergoloģe Regīna Pakalne-Bormane – 26. aprīlī.

lasīt tālāk

PĒDĒJAIS BRĪDIS, LAI EFEKTĪVI VAKCINĒTOS PRET ĒRČU ENCEFALĪTU

Vakcīna pret ērču encefalītu, kas ir vienīgais drošais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas, pieejama arī Ventspils poliklīnikā.

lasīt tālāk

TIEŠĀS PIEEJAMĪBAS SPECIĀLISTI POLIKLĪNIKĀ

Latvijā ir tiešās pieejamības speciālisti jeb ārsti, pie kuriem pacienti var vērsties bez ģimenes ārsta nosūtījuma. Daļa no tiem pieņem arī poliklīnikā.

lasīt tālāk

PIEŅEMS TEHNISKAIS ORTOPĒDS

15. martā poliklīnikā sāks pieņemt tehniskais ortopēds Roberts Hrapunovs. Izbraukuma konsultācijas organizē SIA “Tehniskā ortopēdija”.

lasīt tālāk

PROKTOLOGS NĀKAMREIZ PIEŅEMS 28. MARTĀ

Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons nākamreiz pieņems Ventspils poliklīnikā pieņems 28. martā.

lasīt tālāk