• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

Dermatologa, venerologa kabinets – Kuldīgā, Liepājas ielā 34. Tālrunis uzziņām 633 22401

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

Fakss: 636 22456

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

STRĀDĀ KOPUMĀ SEŠI ĢIMENES ĀRSTI

Ģimenes ārsts pacientam nodrošina primāro aprūpi. Ventspils poliklīnikā un Kuldīgas ielas doktorātā strādā kopumā seši ģimenes ārsti.

lasīt tālāk

PULMONOLOĢE BERĶE PIEŅEMS 19. DECEMBRĪ

Bērnu pulmonoloģe Līga Berķe nākamreiz pacientus pieņems 19. decembrī. Pierakstīties iespējams, zvanot pa tālruņa nr. 636 22131.

lasīt tālāk

TRAUMATOLOGS ORTOPĒDS PIEŅEMS 16. NOVEMBRĪ

Poliklīnikā sācis pieņemt traumatologs Viesturs Vīndedzis. Nākamreiz speciālists pieņems 16. novembrī.

lasīt tālāk

ALERGOLOĢE PAKALNE PIEŅEMS 7. DECEMBRĪ

Bērnu alergoloģe Regīna Pakalne nākamreiz pacientus pieņems 7. decembrī. Pierakstīties iespējams, zvanot pa tālruņa nr. 636 22131.

lasīt tālāk

AICINA PĀRBAUDĪT KRŪŠU VESELĪBU

Oktobris ir krūts veselības mēnesis. Ventspils poliklīnika aicina sievietes rūpēties par savu veselību un veikt mamogrāfijas izmeklējumu.

lasīt tālāk

PROKTOLOGS AIGARS MARTINSONS PIEŅEMS 29. NOVEMBRĪ

Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons nākamreiz poliklīnikā pieņems 29. novembrī.

lasīt tālāk