• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

Dermatologa, venerologa kabinets – Kuldīgā, Liepājas ielā 34. Tālrunis uzziņām 633 22401

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

Fakss: 636 22456

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

AICINĀM ĒNOT VENTSPILS POLIKLĪNIKAS SPECIĀLISTUS!

13. februārī Latvijā norisināsies Ēnu diena. Ventspils poliklīnika piedāvā iepazīt fizioterapeita un biomedicīnas laboranta darbu.

lasīt tālāk

PIEŅEM TRĪS TRAUMATOLOGI

Poliklīnikā pieņem trīs traumatologi ortopēdi. Ārstiem Igoram Harjuzovam un Aleksandram Primakam nesen pievienojies Viesturs Vīndedzis.

lasīt tālāk

REIZI DIVOS MĒNEŠOS PIEŅEM BĒRNU PULMONOLOĢE

Poliklīnikā reizi divos mēnešos pieņem bērnu pulmonoloģe Līga Berķe. Pierakstīties iespējams, zvanot pa tālr. 636 22131.

lasīt tālāk

REIZI MĒNESĪ PIEŅEM KURZEMES UROLOĢIJAS CENTRA UROLOGS

Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs nākamreiz pacientus Ventspilī pieņems otrdien, 29. janvārī.

lasīt tālāk

ATTĪSTA POLIKLĪNIKAS LABORATORIJU

Ventspils poliklīnika turpina attīstīt laboratoriju. Pašlaik analīžu rezultātus iespējams saņemt e-pastā, bet drīzumā pacienti varēs paši tos izdrukāt.

lasīt tālāk

JANVĀRĪ PROKTOLOGA KONSULTĀCIJAI 30% ATLAIDE

Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons nākamreiz pieņems 31. janvārī. Konsultācijai būs 30% atlaide.

lasīt tālāk