• Ventspils poliklīnikas jaunā ēka
  • Slide 2

 

Raiņa iela 6
info@ventspilspoliklinika.lv

 

 

Kā pieteikt mājas  vizīti?

Mājas vizīti iedzīvotāji var pieteikt katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 15.00, zvanot uz poliklīnikas reģistratūru. Ja pacients piezvana pēc plkst. 15.00, tad mājas vizītē ārsts ieradīsies nākamajā dienā.

Pašvaldības SIA "Ventspils poliklīnika"

Pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika” 100% kapitāldaļu turētājs ir Ventspils pilsētas dome. Uz ar Ventspils pilsētas pašvaldību noslēgtā deleģēšanas līguma pamata pašvaldības SIA “Ventspils poliklīnika” sniedz iedzīvotājiem primāros un sekundāros ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošina funkcionālos izmeklējumus un organizē medicīnas komisijas, kā arī pēc pieprasījuma un saskaņā ar likumdošanā noteiktajām atļaujām sniedz dažādas izziņas par pacienta veselības stāvokli. Pilns pakalpojumu saraksts pieejams sadaļā PAKALPOJUMI.

 

Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumi pieejami:

Ventspils poliklīnikā – Ventspilī, Raiņa ielā 6. Tālrunis uzziņām 636 24287

Doktorātā – Ventspilī, Kuldīgas ielā 110. Tālrunis uzziņām 636 22286

Dermatologa, venerologa kabinets – Kuldīgā, Liepājas ielā 34. Tālrunis uzziņām 633 22401

 

Pateicoties Ventspils pilsētas domes lēmumam atbalstīt ideju par jaunas poliklīnikas ēkas būvēšanu, projekta „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī” īstenošanas rezultātā 2013. gada 3. janvārī Ventspilī, Raiņa ielā 6, svinīgi tika atklāta jauna, mūsdienu vides pieejamības prasībām atbilstoša, energoefektīva ambulatorā ēka, kurā saimnieko pašvaldības SIA „Ventspils poliklīnika”. Tā ir pirmā sabiedriskā ēka Latvijā, kas atbilst zemas un pasīvas enerģijas patēriņa mājas statusam. Ambulatorās veselības aprūpes centrs uzbūvēts, realizējot ERAF projektu „Ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu attīstība Kurzemes reģionā – Ventspilī". Projekta kopējās izmaksas – 3,1 milj. EUR, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,6 milj. EUR.

Konferenču zāle

Piedāvājam nelielu zāli semināru un konferenču rīkošanai (līdz 25 personām). Nodrošinām ar multimediju projektoru, ekrānu un interneta pieslēgumu. Iespējama dokumentu drukāšana un pavairošana.

 

 

Adrese: Raiņa iela 6, Ventspils, LV-3601

Tālr.: 27744077 vai 636 24287

Fakss: 636 22456

E-pasts: info@ventspilspoliklinika.lv

Mājas lapa: www.ventspilspoliklinika.lv

 

PIEŅEMS GINEKOLOĢE ELĪNA LAUVA

Ventspils poliklīnikā turpmāk reizi nedēļā – trešdienās – pieņems ginekoloģe Elīna Lauva. Pirmā pieņemšana paredzēta 2. maijā.

lasīt tālāk

PROKTOLOGS PIEŅEMS 7. JŪNIJĀ

Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī pieņem Lāzermedicīnas klīnikas proktologs Aigars Martinsons. Lai pierakstītos, jāsazinās ar Lāzermedicīnas klīniku.

lasīt tālāk

BŪTISKĀKAIS PAR ELEKTRONISKO RECEPŠU LIETOŠANU

Būtiskākais, kas jāatceras, kad dodaties uz aptieku iegādāties medikamentus, izmantojot elektronisko recepti.

lasīt tālāk

LŪDZAM INFORMĒT PAR NEIERAŠANOS!

Aicinām pacientus būt atbildīgākiem un iepriekš informēt, ja kāda iemesla dēļ uz izmeklējumu vai konsultāciju neieradīsieties.

lasīt tālāk

IEGĀDĀTA LĀZERTERAPIJAS IEKĀRTA

Ventspils poliklīnikas dermatovenerologa kabinetam iegādāta jauna un moderna daudzfunkcionāla lāzerterapijas iekārta.

lasīt tālāk

BĒRNU ALERGOLOGU PIEŅEMŠANAS DATUMI

Bērnu pulmonoloģe Līga Berķe nākamreiz Ventspils poliklīnikā pieņems 26. aprīlī, bet bērnu alergoloģe Regīna Pakalne  21. maijā.

lasīt tālāk