KURZEMES UROLOĢIJAS CENTRA UROLOGS PIEŅEMS 18. DECEMBRĪ

Kurzemes Uroloģijas centra urologs Igors Carevs, kurš reizi mēnesī pieņem pacientus arī Ventspils poliklīnikā, nākamreiz pacientus Ventspilī pieņems otrdien, 18. decembrī.

Urologs ir ārsts, kurš specializējas plaša spektra urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā. Urologs ārstē gan onkoloģiskas (nieru, prostatas un urīnpūšļa vēzi), gan neonkoloģiskas saslimšanas (piemēram, hronisku un akūtu nieru mazspēju, nierakmeņus un urīnceļu akmeņus, nieru iekaisumu un citas slimības). Par to, ka cilvēkam jāapmeklē šāds speciālists, var liecināt tādas sūdzības kā dažāda veida izmaiņas urinācijā, sāpes un diskomforts.

Kurzemes Uroloģijas centra urologs I. Carevs pacientus arī Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī pieņem jau pusotra gada garumā. Viņš uzsver, ka profilakse ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā konstatēt kādu saslimšanu agrīnā stadijā. Īpaši būtiski tas ir onkoloģisku saslimšanu gadījumos. “Agrīni konstatējot teju jebkuru saslimšanu, varam piedāvāt daudzveidīgu ārstēšanu ar labiem rezultātiem. Piemēram, nierakmeņi. Ja tie ir laikus diagnosticēti, varam piedāvāt mazāk invazīvu un vienkāršāku ārstēšanu. Tādēļ profilakses nozīme ir ļoti liela,” uzsver I. Carevs.

Pēdējo gadu laikā Latvijas Urologu asociācijas pārstāvji aktīvi aicina pacientus apmeklēt urologu profilakses nolūkos. Profilaktisku vizīti pie urologa īpaši rekomendē vīriešiem, kuri sasnieguši 45 gadu vecumu. Ja ar veselību viss kārtībā, urologs norādīs, kad ieteicama nākamā profilaktiskā vizīte, savukārt, ja atklājas problēmas, var laikus uzsākt to ārstēšanu.

Vizīte pie urologa ir maksas pakalpojums. Pierakstīties uz vizīti pie speciālista iespējams, personīgi ierodoties Ventspils poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot pa tālruņa numuru 636 22131. Speciālista pieņemšanas datumi Ventspils poliklīnikā regulāri tiek atjaunoti poliklīnikas mājaslapā www.ventspilspoliklinika.lv.

2018. gada 30. novembrī.